Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok az én helyemben ilyen kínosan rossz helyzetben?

Figyelt kérdés

tegnap is feltettem,sajnos nem érkezett rá,csak egy válasz,kiemelni nem tudom még,nagyon fontos lenne kívülállók tanácsa,kérlek segítsetek.!


Bonyolult történet,nem az előzmény a lényeg, megbánta,megbocsátottam...barátom tavaly nyáron megcsalt. Smárolt egy másik csajjal,mikor nyáron melózott vidéken.

Úgy néz ki,hogy most ketten megyünk oda dolgozni és elkerülhetetlen,hogy találkozzak a csajjal..

Sokat gondolkodtam ezen...hogy mit csinálnék ebben a helyzetben. Ha csak hozzászólna a barátomhoz megnyúznám,de nem tudom mi lenne ésszerű.

Gondolkodtam azon,hogy ő röhöghetne ki,hogy megcsaltak,és én még mindig vele vagyok,de rájöttem,hogy úgyis gondolkodhatnék,hogy "hát jah,te csak erre voltál jó hullarészeg állapotában...mi pedig másfél éve szeretjük egymást..."

nem tudom,segítsetek kérlek.


2012. máj. 13. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
LOL, ez nem megcsalás. Ez kb semmi. Ha közeledne a csaj azért verd agyon. Ha kussol, akkor meg ne csinálj hülyét magadból. Ennyi.
2012. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Semmiképp ne mutasd a féltékenységed. Próbálj természetesen viselkedni, mintha semmi nem lett volna köztük.
2012. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És az miért jó ha magába fojtja?
2012. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előre pörögsz értelmetlenül.
2012. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz azzal a csajjal addig amíg ő sem foglalkozik veled! ha pedig ő elkezd szemétkedni vagy nyomulni akkor tedd helyre! végülis már másfél éve együtt vagytok akkor biztos szeret téged a párod, bízz benne.
2012. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet, a csajt nem is fogja érdekelni. Szóval lehet, hogy találkozni kell vele, de egyáltalán nem biztos, hogy annyira izgatja a párod. Barátomat például megkörnyékezte nemrég egy csaj, akivel régebben kavartak, de amint megtudta, hogy menet közben én lettem, eltűnt gondolkodás nélkül, merthogy így nem érdekli. Szóval lehet, hogy barátod elfelejtett neki a smárolás közepette beszámolni róla, hogy van nője, vagy a csajnak épp fos napja volt, és csak smárolni akart valakivel, vagy mittudomén...


Nem kell egyből drámázni, de ha nyomul, a PASID állítsa le, és ne te. Ha ő nem állítja le, akkor pedig dobd ki, mert egyáltalán nem biztos, hogy a jövőben "csak" egy csók lesz...


21L

2012. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3. válaszolónak: ha nem viselkedik féltékeny, hisztis p*csaként, az sokkal jobb variáció. Vannak rosszindulatú r*bancok, akik örülnek, ha konfliktust okozhatnak egy kapcsolatban.
2012. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

a baj az,hogy a barátom baromi közvetlen,és gyakran ok nélkül féltékenykedem...:(

le is tojom ha más csajokkal,mert azért tudom hol a helyem,meg igazából nem is csinálja csak ismerősökkel,akik ismerik a stílusát.

csak félek,hogy az alkohol tompítani fogja,mert biztos,lesz olyan buli is....

a történet amúgy egy különtöltött hónap után következett be hullarészegen júliusban...de még decemberben megbökte a pasimat fészbukon....tudom,hülye fészbuk...de a lényeg a dologban,h akkor még érdeklődött iránta valószínűleg...

és sajna tudja,hogy vagyok neki.

no mindegy.elő kell vennem azt a személyiséget szerintem, ami teljesen lenézi ,semmibe nézi az ilyen k.rvákat.

...és igen,sajnos 1 hónappal előre pörgök már a dolgon:S

2012. máj. 13. 20:38
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne csinálj balhét, mert azzal azt mutatod, hogy vetélytárs a csaj, ha pedig az, akkor valami nincs rendben köztetek a sráccal.
2012. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

semmiképp se féltékenykedj, mert akkor a csaj érzi magát nyeregben, ugyanis rájön, h nem bízol a barátodban, és rá pedig potenciális ellenfélként tekintesz. ne add meg neki ezt az örömet. tegyél úgy, mintha nem történt volna semmi. tudom, hogy nagyon nehéz lehet, de inkább emelkedj felül ezen, mert jól csak így jöhetsz ki a dologból. amúgy a csaj tudja, hogy te megtudtad? és tudta, h a barátodnak anno te már a barátnője voltál?

amúgy meg remélem a barátod EXTRA-ÜBER mértékben megbecsül, amiért ilyen megalázó helyzetbe hozott téged!!! és te pedig vállalod!

2012. máj. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!