Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk típus vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk típus vagyok, de nemsokára 18 leszek és még 1 barátnőm se volt. Ráadásul van a suliban egy 9-es lány aki már 2 hónapja tetszik, de nem merem felszólítani, mert egyrészt kissé félek a kudarctól, másrészt mert sosincs egyedül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Viszont nemrég ő jelölt meg MyVipen, de azóta semmi egyéb nem volt.Ez a MyVipen való megjelölés jó alkalom egy kiindulásipontnak a továbblépéshez??
2007. dec. 8. 00:15
 1/6 anonim válasza:
100%

Nyugodtan menj oda hozzá!

Én csaj vagyok 11 évfoylamos és van egy 12 évfolyamos srác aki nagyon tetszik nekem se volt még pasim de a szalagavatón én tűzőm fel a szalagját na meg remélem össze is jövünk

mert vele még a szűzességem is elveszteném ha odaági jutnák akár az elős alkalommal mikor elmennénk egymáshoz

Remélem segítettem neked,nem kell félned!

2007. dec. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor irjál neki rögtön!!!!!!!!!! AZONNAL!

Szorítot! :) SOK SIKERT

2007. dec. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is irj neki és hivd el moziba mi is igy jöttünk össze a párommal azt mondta ha kinos lett volna és visszautasitom akkor azt mondja csak barátként akart eljönni velem. De én igent mondtam és 5 éve nem tudom lerázni :)Csak lazán! Sok sikert
2007. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp irj neki!

a net a legjobb dolog mert még odasem kell menned hozzá!

kérrdezd meg esetleg nem e szeretne elmenni vled valahova mert szeretnéd jobban megismerni.

és ha nemet mond neis lehet ciki mert te gondolhattad ugy is h mint barátot megismerni. írj neki! szerintem rendben lesz a csajok buknak az idősebb pasikra

! hajrá!

2007. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na MI Lett??
2008. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megerőszakolta. :)
2008. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!