Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lettem ilyen fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettem ilyen fontos neki? Hogy razzam le?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel meló szünetekben nagyon jól eldumaltunk, mindig kerestem a társaságát, jó volt hogy valaki meghallgat és lehet vele normálisan beszélni.

Ő pedig elkezdett nekem Facebookon írogatni munkaidőn kívül, én csak kollegakent tekintek rá. Az a baj hogy elmondtam neki a problémáim, ő pedig rögtön segíteni akar nekem mindenben. Én Facebookon nem nagyon szoktam válaszolni neki, meg kevesebbet keresem, de meglepő módon ő egyáltalán nem csinált ügyet ebből, ugyanolyan mint korábban. Jókat dumálunk most is, de nem akarom hogy többet akarjon, a munkahelyen jó vele eltölteni az időt, de azon kívül én másokkal találkozom,akik fontosabbak számomra mint ő. El akart hívni meginni valamit,meg ilyeneket ír nekem hogy mennyire örül, hogy ilyen jóban vagyunk. Nem értem, miért gondolta, hogy több is lehet köztünk, attól hogy munkahelyen belül jókat beszélgettünk. Csak kollégák vagyunk, semmi több.


2019. júl. 3. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt pont ugyan ezzel a mondatokkal kell neki is elmagyarázni.
2019. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Alapból ugyanezt írnám, hogy mondd meg neki egyértelműen, de közben meg (nőként) azt olvasom ki a kérdésedből, hogy lelki szemetesládának jó volt, de másra nem (még barátnak sem).
2019. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ez nem tudatosult bennem, nem akartam kihasznalni, csak éreztem rajta, hogy vele meg lehet osztani bármit, meg jól ellehet vele lenni a monoton munka közben.
2019. júl. 3. 13:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek 2-vel. Nő vagyok pedig, nem nőszidó frusztrált csávó...ezentúl viselkedj tudatosabban
2019. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom így konkrétan megmondani neki. Mert kedvelem azért és nem akarom hogy ez megbelyegezze a munkahelyi kapcsolatunkat. Próbáltam kicsit flegmazni vele,de nem csinált ügyet belőle. Ha tavolsagrartobb vagyok vele, akkor megérti magától és nem nyomul rá a nyakamra, csak akkor meg hiányzik mert vele érzem a legjobban magam ezen a helyen. Hogy lehetne elérni hogy megmaradjon a jó viszony de azon kívül ne keressen?
2019. júl. 3. 13:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"éreztem rajta, hogy vele meg lehet osztani bármit, meg jól ellehet vele lenni"

Akkor miért nem BARÁTkozol vele? A barátsághoz pont ezek a tulajdonságok kellenek. Lehet azt tisztázni, hogy csak barátnak tekinted, ha ez neki megfelel, akkor miért ne?

2019. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ő szerintem többet akar mint barátság.
2019. júl. 3. 13:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom így konkrétan megmondani neki - nem sok gerinc szorult beléd, hallod-e! Lelki szemetesládának jó, de barátnak már nem? Szegény srác hatalmasat fog zuhanni miattad. Akkor is kiírod majd, hogy mekkora szemét, hogy nem keres, meg elmond midnennek?
2019. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
# 7: Lehet, hogy bőven megfelel neki a barátság is, és a jelek szerint jó barát is lenne, de te eldöntötted, hogy biztos többet akar...
2019. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát Kérdező, ha nem nyitod ki a szád és nem mondod meg ezt így, ahogy leírtad, csak rosszabb lesz a helyzet. Most még korrektül, baráti alapon lehet rendezni a félreértést. Később ebből nagy sértődés meg összetört szív lehet. Legyél már felnőtt.
2019. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!