Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kizáró ok ha a pasi egy héten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok ha a pasi egy héten két alkalommal is iszogat a haverokkal?

Figyelt kérdés
Meg ismertem egy pasit. Igazán helyes, Kedves, szerintem nagyon udvarias, kellemes a társasága. Minden tulajdonsága vonzó számomra. Sokat dolgozik, nincs el szállva a saját keze munkájából él még. Viszont eléggé szereti a pálinkát, nagyon nagy a baráti társasága. Hatalmas a rokonsága, és esténként otthon is meg isznak egy pálinkát a vacsi előtt. Ha valamit dolgoznak a házon amit most vett és építget, akkor is elkerül. A héten második alkalommal mondta, hogy meg ittak valamit. A viselkedése nem változik tőle így látom, tehát nem gáz részegen. De ez szerintem nem normális dolog. 29 éves. Én kb 17 éves koromba nagyon buliztam meg írtam de azóta egyáltalán nem iszom alkoholt. Azt mondja ha tartozna valakihez, lenne családja már nem a buli meg az ital érdekelné. Mit gondoltok?

2019. júl. 4. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem férne bele. Volt ilyen exem, nem volt alkoholista, tehát nem is igazán az alkohol miatt ment el mindig haverokkal, csak azért ment el, mert haverok és az jó. És nála így ez is volt a fontossági sorrend élén, hogy haverok mindenek előtt. Így meg hosszútávon nem lehet tervezni, úgyhogy inkább hagytam, hadd legyen a haverokkal.
2019. júl. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőre ennyi alapján nem dobnám, adnék egy kis időt a dolognak. Ha jobban megismered, könnyebb lesz eldönteni, hogy milyen az életmódja, és ezt mennyire tudod elfogadni.
2019. júl. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam igen. Még csak csütörtök van, de már másodjára ivott be. Akármilyen normális ittasan, én hosszú ideig nem tudnám elviselni egy félgőzös ember jelenlétét. Azt meg, hogy szexeljünk is... Kizárt.
2019. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak ezen a heten volt ketto vagy minden heten? Nem mindegy. :) Figyeld meg alaposabban, mielott dontest hozol.

Az igerete az bennem kettos erzeseket szul: ha komolyan gondolja az nagyon szep, de gyanus, hogy ez csak parasztvakitas es nem lesz belole semmi. Nem a hazassagkoto teremben kell letenni a piat, hanem minel elobb, mert igy azt sugallja, hogy neked ki kell erdemelned egy jozan ferfit, nem jar az neked csak ugy. Szerintem nem csak felesegkent, hanem baratnokent sem kotelezo elviselni egy iszakos embert. Nekem a csaladomban sajnos tobb alkoholista is van, ugyhogy en extran ovatos vagyok az ilyesmivel. Meg ha palinka helyett legalabb sort inna ebben a melegben azt mondom teljesen normalis es jo bulizast, de a sajat izlesemnek ez mar sok.

2019. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt mondja ha tartozna valakihez, lenne családja már nem a buli meg az ital érdekelné.



Én meg azt mondom hogy cö-cö...

2019. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!