Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok, néktek gond, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, néktek gond, ha egy pasi heti 3-5 alkalommal jár kocsmába?

Figyelt kérdés

Van egy trőzshelye, ahol imád összefutni a spanokkal meló után, megiszik 1-2 sört, biliárdozik, és aztán megy haza, hétvégéket is leginkább ott tölti, mert ott a banda.

Egyébként berúgni nem szokott, csak havi 1-2 alkalommal, azt is inkább házibuliban, nem pedig a kocsmában.

Egyébként pedig nagyon jóravaló srác, mindenki ismeri, és tiszteli aki rendszeresen megfordul a helyen.

Annyi, hogy nincs más hobbija, inkább a társaságot szereti, mint otthon TV-t nézni és netezni.


2019. jún. 19. 18:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%

Nem nőként, de egy korsóval a kérdezőnek, a számára ideális társaság szervírozásában:


[link]

2019. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%
1. szia, nem vagy vicces
2019. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

#2


Véded a mundér becsületét, talán fizetnek is egy Aranyfácánt a "cimborák", de ha mégsem, akkor jó lesz neked a pultos-koktél (amit a törlőkendőből kerül kifacsarásra miután letörölte a pultot a kocsmáros) is.

2019. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
A kocsma egy jó hely, ha te vagy a tulaj, vagy a pultos.
2019. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%
Igen, nekem gond lenne. Értelmes hobby is van a világon.
2019. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
"mindenki ismeri, és tiszteli aki rendszeresen megfordul a helyen." - micsoda szinvonalnak kellhet megfelelni ott a kocsmatoltelekek között :'D.
2019. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem jövök össze olyannal, aki cigizik, alkoholt fogyaszt, elhízott, nem szeretne családot alapítani, önző, egoista, agresszív, tiszteletlen, hűtlen, nem lehet vele kompromisszumot kötni, nem lehet vele bármiről őszintén beszélgetni.
2019. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Ó, mi van itt. Miért kell széttrollkodni a kérdésemet?

1-es, én nem ilyen vagyok, megvan a fogam, és adok magamra, szoktam heti 2-3 nap gyúrni menni, így van izom rajtam, és öltözni sem öltözöm szerintem rosszul, általában Jordan és Adidas melegítőben nyomulok, de eredetiben, ha kell inget is veszek, használok parfümöt, meg ilyenek.

Tehát nem vagyok az a kivénhedt alkesz, de őket sem kell bántani, mert nem tudhatod, hogy mi vitte őket arra az útra, sokuk pedig hatalmas szívvel és óriási élettapasztalattal rendelkezik.


Most pedig menjünk vissza a kérdéshez.

2019. jún. 19. 18:48
 9/27 A kérdező kommentje:

7-es, mondjuk te meg a másik véglet vagy, mi s gond az alkohollal amíg valaki nem részeges, a cigit meg meg lehet oldani úgy is, hogy ne zavarja a másikat. A többi rám nem igaz, nem tudom, honnan szedted.


Egyébként ne nézzétek le a kocsma emberét, még néhány egyetemista is megfordul ott, de van, hogy a polgármester is betér. A mi helyünk nem egy alja ivó, sok a fiatal is, meg van néhány nagyöreg, aki simán többet átélt, mint sok itteni válaszoló, aki lenézi őket, miközben lehet bölcsebbek, mint ő.

2019. jún. 19. 18:54
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

#8


Az én környékemen nyüzsögtek az alkoholisták, ezelőtt 20 évvel - többségük halott már. Apám "jóvoltából" "ismertem" őket valamennyire és egyik sem volt olyan hű de jó ember, a kedvencem az volt amikor elkezdtek haldokolni májproblémákban, de persze az fel sem merült - egy kivétellel - hogy talán az állandó vedelés a kiváltó ok.


Az elején a szokásos rajoskodást ignorálom, persze hiteles dolog, hogy Mr.Pénz ott ül a helyi kricsmiben. Igeeeen. (Jó hely ez a gyakori, itt mindenki gazdag)

2019. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!