Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vegyek magamnak márkás ruhákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek magamnak márkás ruhákat, ha olyan férfival randizok aki szinten azokat hord?

Figyelt kérdés
Én általában h&m, bershka meg hasonló helyeken vásárolok, és eléggé gáznak érzem magam mellette, ha megjelenünk valahol és úgy érzem lenéz ez miatt,de nem szívesen adnék ki annyi pénzt Hilfiger meg hasonló márkás ruhákra. Mégis úgy érzem ez lehet a megoldás, ha tetszeni akarok neki.
2019. júl. 4. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
A márkás ruhák végett tetszel, akkor mint ember nem sokat érsz neki. Viszont ha mint embert értékel, nem kötelező azokat a márkákat hordanod, amit ő. Én, úgymond első pár alkalommal topisan jelenek meg. Akinek nem én, hanem a márkás ruhák a lényeg, már is kivan szűrve.
2019. júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Elősször is minden ruhadarab márka. Csak van ismert és kevésbé ismert. Egy kettőt hihetetlenűl kiemelnek mint pl a Nike. De nem mondanám jobbnak a kevésbé ismert márkáktól. Főleg hogy általában egy nagyobb márka irányítása alatt van több kissebb olyan márka ami nem annyira elterjedt.


Felesleges ilyeneken aggódnod. Na meg ha egy férfinak azért nem vagy elég jó mert nem olyan nagymultú márkákat hordasz akkor az egy se..fej.

2019. júl. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha magadat nőiesebbnek érzed egy másik ruhában, ha szexybb vagy egy divatcég felsőjében, s ha nem mindegy milyen bugyit vesz le rólad, akkor mindenképp.

Ha téged akar, akkor téged akar - te sem vagy márkás :) - de egyedi vagy, sőt, egyszeri.


42/F

2019. júl. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Hány éves vagy 13?

Felnőtt nő önmagát adja.

2019. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem H&M, Berschka üzletekben is találsz jó néhány dràgának nevezhető ruhát, szóval nehogy szégyeld már ezeket. Teljesen rendben vannak azok a ruhák is, nem valami olcsó szar kínait hordasz. Nincs okod rosszul érezni magad. Ha ezt a férfit ennyire zavarja, akkor egy felszínes hülye gyerek és jobb is neked nélküle.
2019. júl. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A világ legjelentéktelenebb dolgai közé tartozik, hogy márkás ruháid vannak-e, az egyszerűbb agyú emberekre jellemző a ruhái alapján megítélni másokat.


Mi a baj a h&m márkával?Én is vásároltam már ott és jó ruhák vannak, még azt is drágának tartom.10ezer forint egy farmerért mikor mások meg éheznek.Ne érts félre, megtehetem, hogy márkás ruhákat vegyek, csak minek?Tavaly vettem egy Ralph pulóvert, valami méregdrága volt, gondoltam de király meg minden, aztán mikor otthon felvettem és megnéztem a tükörben rájöttem, hogy nagy csalódás.Kiadtam érte ennyi pénzt, mert van rajta egy ismert logó.Hülyének éreztem magam.


Szerintem akinek ezekre szüksége van annak gyenge az önértékelése és az énképe, valamit kompenzálni akar vele, hogy ismert feliratokat hord magán, mert ennyit tud.

2019. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem! Legalábbis én biztos hogy nem azt nézem hogy kin mi van, pedig én is márkás ruhákban vagyok általában. Ha pedig olyannal találkozom aki tetszik is azon végképp nem az érdekel hogy mit visel, hanem hogy mi van alatta :)
2019. júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
istenem.. xD tetszeni akarsz neki? Vasalt haj, magas sarkú, kirakott, felnyomott mell, miniruha, vagy miniszoknya... ennyi semmi más nem kell...
2019. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a külsőn kívül foglalkozz a belső értékeiddel is. Légy művelt, olvasott nő, akivel jó érzés bármilyen társaságban megjelennie a férfinak. Akit simán magára hagyhat egy társaságban pár percre mert tudja nem járatja le se magát, se őt. Persze gondolom nincs veled baj ilyen téren se, nem azért mondtam vagy ilyesmi. Csak érzékeltetni próbáltam, hogy ha kelleni akarsz neki hosszú tàvon, a kidobott csöcs kevés. Figyelj más értékekre is!
2019. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!