Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ha egy nálam magasabb lánnyal randizok, kérhetem tőle, hogy magassarkúban jöjjön?

Keress kérdéseket hasonló témákban: magas, lány

máj. 16. 17:53  Privát üzenet  

A válaszok
peca1000 nevű felhasználó válasza:

Minek?

Ebből is probléma lehet, hogy már eleve magasabb.

Minek tetézni a bajt.

Tetszik, vagy nem, szánalmasan néz ki, ha egy nő magasabb egy palinál.

Ezt fé

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 16. 18:03 Privát üzenet
peca1000 nevű felhasználó válasza:

Ezt fèrfiként mondom

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 16. 18:04 Privát üzenet
Kérni kérheted, de nem várhatod el, hogy ezt meg is tegye. Mi van ha egyébként se szeret magassarkút hordani és nem is fog iylet felvenni se a randira, se máskor?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 16. 18:11 Privát üzenet
Inkább úgy kérdezd, hogy neki probléma lenne-e. Ha téged nem zavar, és őt sem, akkor simán belefér. De ha bármelyikőtökben frusztrációt okoz (akár azért, mert ő nem szereti a magassarkúkat), akkor jobb hanyagolni.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 16. 18:23 Privát üzenet

Nem biztos, hogy ha amúgy is magasabb nálad, akkor még 15 centivel magasabb akar lenni.

Amúgy engem eleve zavarni, ha egy férfi már a megismerkedés fázisában kikötné, hogy mit vegyek fel.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 16. 19:24 Privát üzenet
Én perveznek gondolnám, akit csak a magasságom érdekel és erre izgul, el sem mennék a randira.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 16. 19:40 Privát üzenet
Ne kérj ilyet. Én legalábbis nem mennék el egy olyan randira, ahol a partnerem kiköti, hogy milyen cipőben érkezzek.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 16. 20:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk titeket zavar ha egy lány magassarkúban van randin? Vagy olyankor másként bántok vele mintha laposban lenne?
Mennyi idő után kérhetem meg h törölje magát társkeresőről?
Szerintetek menjek magassarkúban a randira? Fiúk! Ti szeretitek a lányokon a magassarkút?
Hogy kérhetem meg a barátnőmet, hogy kicsit legyen "ku. rvásabb"?
Csajok, randizni mindig magassarkuban mentek?
Magassarkúban randira?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!