Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nektek ez az női alak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nektek ez az női alak vagy nem?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 4. 20:20
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, felpontoztam őket.
2019. júl. 4. 20:43
 12/41 anonim ***** válasza:
55%
Én nő vagyok(hetero), de nekem nem tetszik, olyan beteges benyomást kelt, nem tetszenek a magas és nagyon vékony nők.
2019. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
91%

Felépítésileg csinos, csak a tartása egy kicsit "gyöszös". Ráférne egy kis mocorgás, hogy legyen egy kis tartása.

32/f

2019. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
24%
Mit lehet kezdeni egy ilyen deszka nővel? Inkább járok tovább formás prostikhoz. 39F
2019. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
#6: Igen, nő vagyok.
2019. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

"Igen, nő vagyok."

Igen gondoltam. A férfiak nem jöttek volna a ruházkodással, ők már le is csupaszították gondolatban. :D

2019. júl. 4. 20:57
 17/41 anonim ***** válasza:
89%
Talán a mell kicsit lehetne nagyobb. Ez azonban nekem nem elsődleges. Számomra inkább a fenék a fontos. Ez van. :) De ezeken felül nagyon vonzó alakja van. Egy elegáns estélyi ruha remekül passzolna hozzá.
2019. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
60%
Olyan semmilyen, formátlan.
2019. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
87%

Vékonynak vékony, csak nem igazán van alakja. Egy kis izmosodással ezen könnyen lehetne segíteni. És mint ahogy többen írták, ízlésesen felöltöztetve még akár a szép kategóriába is eshet. Nem utasítanám el, ha egy ilyen nő közeledne hozzám, de nem is "álomtest" számomra. Az elhízott kategóriánál mindenképp szebb, egészségesebb benyomást kelt.

Mellékes megjegyzés, hogy a feje viszont nekem szabályszerűen ijesztő. :D

2019. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
53%

Nőként írom a válaszom:

ez egy semmilyen vékony alak, semmi forma, semmi izom, szimplán genetikailag vékony csaj, amilyet keresnek modelleknek.

És még a csaj szemöldöke is csúnya. :(


A legtöbb férfi a formásabb csajokat szereti.

2019. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!