Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srac, akivel ismerkedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srac, akivel ismerkedem, es tetszem neki, elszolja magat hogy "akkor lennel az igazi, ha lefogynal 5-6 kg"ot, azt hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Vonjak egyet a vallamon,hogy ok,legalabb oszinte,es nem a hatam mogott mondja,vagy pedig gondolkodjak el rajta,hogy erdemes-e egyaltalan folytatni ezt az egeszet,ha kepes volt megjegyezni egy ilyen dolgot?..

2019. ápr. 6. 15:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

Én itt befejezném vele.

Nem amiatt, mert ne tudnám, hogy ne lenne mit javítani az alakomon, hanem mert ilyen felszínes, külsőorientált, irányítgató alakkal nem egymást keressük.

2019. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Megmondanám neki, hogy ő meg akkor lenne az igazi, ha a farka hosszabb lenne 10-15 centivel, majd elsétálnék.
2019. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
15%
Attól is függ milyen szövegkörnyezetben jött ez a megjegyzés. Gondolom a srác alapból szabadszájú és nem rejti el a véleményét. Nem feltétlenül baj, ha őszinte, de, ha te gyengébb lelkivilágú vagy lehet nem passzoltok össze. Mennyi plusz kiló van rajtad? Mert, ha tényleg nagyon dagi vagy akkor gondolom ezt tudod magadtól is.
2019. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Nagyon szabadszaju.Mindig mindent kimond.Igazabol ez is olyan spontanul jott neki,mert szo volt a kajarol,vagy nem is tudom mirol..Alapjaraton en is nagyon szokimondo vagyok,es csak azert nem vagtam vissza,mert tudom hogy O erzekeny a kulsejevel kapcsolatban,es tudom hogy nem konkretan bantasbol mondta..

Oda is tette a mondat ele hogy "nem bantasbol,de..."

2019. ápr. 6. 15:30
 5/27 A kérdező kommentje:
nem vagyok dagi :) 170 cm 65 kg
2019. ápr. 6. 15:31
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Otthon gyakorolja ezt a stílust, ahol tanulta. 65 kg-ra fogyást szövegelni? Férfiakkal ismerkedj, nem pedig 20-30as kiskamasz csávókkal :)32N.
2019. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
5%

Attól is függ, hogy miből van az a 65 kg, de ja ez még belefér simán. Erre én azt szoktam mondani, hogy hízni már ne hízzál erre.

32/f

2019. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerkednek tovabb vele.
2019. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem őszinteség, ez a "férfi vagyok, minden nekem szól a világon, te is akarj tetszeni nekem, mert mi az, hogy nem".


Ha te ezek után szóba állsz vele, minden szart megérdemelsz, amit tőke kapsz.

2019. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
9es...elgondolkodok ezen..bar eleg fajo ezt tudomasul venni...
2019. ápr. 6. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!