Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esély rá hogy feloldódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy feloldódik a találkozók alkalmával? Személy szerint szeretek a másikkal incselkedni, szurkálódni, de ő inkább csak zavarba jött, minthogy rákontrázzon a dologra.

Figyelt kérdés
2019. júl. 5. 09:02
 1/8 anonim válasza:
24%
Idővel igen (ha nem egy ritkább esetről beszélünk amikor ténylegesen ilyen zárkózott mindenütt), légy hozzá türelmes. Jó tanácsként még annyit ajánlok, hogy kicsit csökkentsd, hogy mennyit piszkálod/piszkálódsz a közelében, ne dobd rögtön a mély vízbe, amúgy erről beszélgetni akár egy deep-talking téma is lehet kötetek.
2019. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Áh, nem mindenki tud. Ehhez az a helyzet, hogy kell humorérzés sőt kreativitás is. Van olyan nő, akiből ezt sosem fogod előhúzni, mert hiányzik belőle.

Illetve, van olyan, aki csak zavarában nem tudja ezt produkálni, mert olyan hatással vagy rá. Aztán majd oldódik, akkor jobban megy.

Ha te vagy a nő, ugyanez..

2019. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem idegesít, ha valaki mindig mindenből viccet csinál. Néha persze jó, pláne ha megvan hozzá a hangulat, de ha én pl. komolyabb témát érintek, és a másik azt is elpoénkodja, akkor abból azt látom, hogy meg sem próbál rám hangolódni.
2019. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vevő rá és így reagál, akkor nem. Miért piszkálod, ha látod ezt?
2019. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én vagyok a nő egyébként.

Nem durva piszkálódásra kell gondolni, inkább csak flörtre, olykor egy kis agyhúzásra. Semmi bántó nem hagyta el a számat.

2019. júl. 5. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves az illető?
2019. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
30
2019. júl. 5. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eddig nem volt ilyen szituban. De ha nem vevő rá, ne erőltesd, mert csak elszúrod.
2019. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!