Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lanyrol a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lanyrol a kapcsolat elejen kiderul, hogy meg szuz, az elony vagy hatrany?

Figyelt kérdés
19-20koruli lanyrol van szo, szoval mar nem “atlagos” dolog, hogy nem volt meg senkivel

2019. júl. 5. 22:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Semleges. Ez van. Nem attól lesz több valaki nálam, mert szűz. A jelleme, személyisége perdöntő. F
2019. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%

ha ez valami lobogtatnivaló fegyvertény lesz, ami miatt folyamatos stratégiázás megy a lány részéről, meg hónapokig tartó lovagi próbák hogy "megkaphassam", akkor anyám borogass, tartsa csak meg élete végéig. Én onnantól vagyok kapcsolatban valakivel amikortól szexuális együttlétek vannak, addig óvoda kiscsoport. Ha akar tőlem valamit a lány, és ő is kíván, akkor mutassa ki, ha pedig nem, akkor keressen mást bátran. Kettőn áll a vásár.


Persze majd jönnek az aggszüzek, meg a kapuzárási pánikos harmincasok, hogy ők mennyire értékelnék, meg jaj de jó lenne egy ilyen lány, mekkora kincs. De titkon mindegyik dugni akar, tehát álszent hazudozás az egész.

2019. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez attól is függ, hogy ő hogyan éli meg. Ha tehertételként, és görcsösen frusztrálttá vált, mert retteg, akkor az nagy hátrány, ugyanis valószínűleg nem vagy csak nagyon nehezen fog tudni feloldódni testileg és lelkileg. Egyébként meg aránylag sok ilyen korú szűz lány van, csak ez esetleg nem derül ki, nem kell ebből tragédiát csinálni. Annyi a lényeg, hogy ne zárkózz be, ne görcsölj rá, ne érezd magad kevesebbnek másoknál, próbálj nyitott lenni az ismerkedéseknél.
2019. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%
Férfiszemmel inkább érdekes, vonzó dolog (kihívás), mint hátrány.
2019. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%

Hátrány, mindenféleképpen. Aki örül neki, azt inkább az olyan nők vonzzák, akik nem élvezői, csak elszenvedői a szexnek, akit meg taszít, az meg ugye nem akar várni.


Olyanból meg kevesebb van, akinek semleges, és nem költ hozzá fejben következtetéseket.

2019. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Én 20 évesen vesztettem el az akkori párommal (pedig voltak jelentkezők), mert egyszerűen ő volt az első, akivel olyan intim volt a viszony, hogy szerettem volna. 3 hétig randiztunk előtte, ami a mai szememmel soknak tűnik. Szerintem nincs ezzel gáz, de nem is előny. Ez csak egy állapot :D
2019. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
3 hét randizás az sok? Annyi idő alatt olyan viszonyt sem tudok kialakítani senkivel, hogy a kezemet megfogja, és ne érezzem furán magam. Kivéve, ha a 3 hét alatt minden másodpercet együtt töltöttünk.
2019. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%
:D Lehet, hogy te így vagy vele, de nem ez az általános. A vágy a felnőttkori randizás része, én ma már nem várnék addig.
2019. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

Kapcsolat nincs szeretkezés nélkül.


Az maximum "ismerkédés".

2019. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Bennen nem alakult ki még vágy félidegen iránt. Lehet el vagyok nagyon cseszve.
2019. júl. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!