Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek kizáró ok egy randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kizáró ok egy randi során, ha a másik fél kicsit "furcsa"?

Figyelt kérdés
Amúgy minden pipa lenne: jó fej, humoros, nem unalmas, jól néz ki, vannak életcéljai stb. Csak mondjuk furán látja a világot és az embereket. Nem illeszkedik egyetlen skatulyába sem, egyedi a gondolkodása.

2019. júl. 3. 21:16
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre, csak hogy megválaszoljam a saját kérdésemet, hogy a mai világban sok embernek nincs türelme megismerni egy olyan embert, akit elsőre nem tud hova tenni.
2019. júl. 3. 21:19
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Több infót!
2019. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagy mértékben függ attól, hogy hogyan furcsa.


És mi ez a mai világ? Szerinted régebben könnyebb volt egy fura embernek?

2019. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Én kifejezetten örülök, ha valaki nem kiszámítható. Nem is szerencsés skatulyába tenni az embereket, én is kilógok belőle.


De találkoztam már olyan furcsasággal, amit nem néztem el.

2019. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha számomra furcsa, akkor kizàró ok. Mindenki másképp látja a világot, és a jó kapcsolat alapja, ha hasonlóan látjátok. Nem gáz, ha ez mindenki más szerint furcsa. Az a fontos, hogy ti tudtok úgy -beszélgetni egy fél órás ismeretség után, mint akik ezer éve ismerik egymást, mert hasonlóan vagytok furák.
2019. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%
Csak ilyen emberekkel vagyok hajlandó komolyabban foglalkozni barátság és kapcsolat szempontjából is. Nem szeretem az átlagost, nem szeretem azokat az embereket akik beleillenek bármilyen gyakran látott mintába. Csak különleges személyiségű és szemléletű emberekbe tudtam mindig is beleszeretni.
2019. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

2-es: Nehéz megmagyarázni pár szóval, hogy mit értek furcsa alatt, mivel pont az a lényeg, hogy nem lehet ráhúzni ismert kategóriákat.

Inkább azt tudom megmondani, hogy mire nem gondolok:

- furcsa, mert valami konkrét pszichés gondja van

- furcsa, mert visszahúzódó

- furcsa, mert kocka

(A "kocka" az egy skatulya, az egyik legdurvább fajtából ráadásul.)

2019. júl. 3. 21:40
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ, hogyan furcsa. Ha úgy furcsa, hogy kicsit lökött, jópofa, eltér az átlagostól, esetleg hasonlít a gondolkodásunk, akkor az természetesen jöhet. Ha valaki úgy furcsa, mint egy sorozatgyilkos vagy egy zaklató, és inkább megijedek tőle, akkor kizáró ok. :D


Alapvetően én is "furcsa" vagyok, szóval egy átlagemberrel nehezen tudnék összeállni. :D

2019. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem lenne az szerintem, de tényleg lényeges, hogy ez a furcsaság miben nyilvánul meg. Én is tudok elég érdekesen viselkedni, főleg emberek között, bár ez leginkább csak annyit jelent, hogy nagyon csendes vagyok még néha kissé furcsák a reakciói.
2019. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül NEKEM egyik sem furcsa.


Furcsa az a pali, aki Újpesttől Kispestig a telefonja mögül, pislogás nélkül bámult.

Vagy az, aki egyszer elszaladt előttem egy plázában, Sikoly maszkban és köpenyben.

Vagy pont ma jött be egy ember az irodába, nem ismertem, és nem árulta el a nevét, és megkért, hogy kapcsoljam ki a telefonomat, mert lehallgathatnak.


Nekem ezek furcsák.

2019. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!