Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor szeretett jobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szeretett jobban, amikor próbálkozott vagy amikor elengedett?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon belemzugott, mindenben megpróbált segíteni, mondtam neki hogy milyen súlyos gondjaim vannak és ő azonnal meg akarta őket oldani,én persze semmit nem fogadtam el, nem akartam kihasznalni. Közben mindig hangoztatta hogy hogy örül hogy én magáért kedvelem és nem érdekbol. Több randi hívással is próbálkozott, érzelmes levelekkel,de kitertem, végül szerelmet vallott akkor konkrétan visszautasitottam. Addig nem mertem mert nem tudtam hogy reagál majd. Végül teljesen normális volt, azt kívánta hogy legyek boldog és nincs semmi baj. Elengedett és azóta nem próbálkozik. Ilyennel még sohasem találkoztam. Eddig mindig az volt hogy vagy elhordtak mindennek vagy érzelmileg zsarolták hogy ne hagyjam őket magukra az érzésekkel.
2019. júl. 6. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ugyanilyen helyzetben, a másik félként. Ilyenkor az ember gesztusnak érzi, amit mond, tesz. Később gyűlölni fog, mert csak úgy tudja az érzelmeket "legyőzni", de arról már te nem fogsz tudni. Ha lehet, ne kommunikáljatok vagy 10 évig, mindkét félnek csak fájdalmat okozna.
2019. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És most már talán mégis kellene? :D


Amúgy hogyhogy mikor szeretett jobban. Ugyanannyira szerintem.

2019. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ő valahogy sosem tudott rám haragudni, pedig egy idő után már nagyon flegma voltam vele, hogy ne élje nagyon bele magát.
2019. júl. 6. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyi idő telt el. Sok hónap- 1-2 év is kell ahhoz, hogy az ember ilyenkor túltegye magát a dolgon, és elkezdjen gyűlölni. Addig csak sír.
2019. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül fogunk valakit meggyulolni, én is voltam viszonzatlanul szerelmes, egy darabig csak sírtam, aztán szimplán semleges lett számomra mivel nem láttam.
2019. júl. 6. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!