Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, sokan kezdeményeznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sokan kezdeményeznek nálatok?

Figyelt kérdés

Két egyetemre is járok egyszerre, de nem is tudom, mikor láttam olyat olyat, hogy egy fiú odament volna egy lányhoz. Az egyetemeken rengeteg gyönyörű, fiatal lány van, de még csak meg sem nézik komolyabban őket a fiúk, nemhogy udvaroljanak nekik vagy leszólítsák őket. Vagy csak az egyetemista fiúk ilyenek, hogy nem kezdeményeznek; esetleg már csak neten írnak a lányokra a fiúk órák után? Nektek mi a tapasztalatotok? Egyébként a közösségi oldalak szerint a lányok kb. 70%-a egyedülálló, alkalmikról persze nincsenek információim.


A korotokat is írjatok légyszi.



2019. júl. 9. 09:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
83%

Nálam se kezdeményeznek ám jóképü , korombeli egyetemista fiúk. 30 feletti, nálam 1 fejjel alacsonyabb, fizikai munkát végző, mopsz arcú pasiktól nem tudok egyet lépni, mindig ott terem valaki "beszélgetni"(a hülyeségüket nyomni), kérdezősködni, idétlenül vigyorogni és várni hogy én mondajak valamit.


21/L

2019. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
83%

Osztom az 1#-t.

Normális srácokkal szakon lehet ismerkedni és különböző tanfolyamokon, de akik ismeretlenül leszólítanak, azok mind kéretlenek.


20/L

2019. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
90%
Én is egyetemista vagyok, nem kezdeményez senki, de őszintén nem is hiányzik ilyesmi. A fiú csoporttársaim nagy többségének barátnője van még gimiből, más csoportból, más egyetemről, innen-onnan.
2019. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
78%
28 éves vagyok, nálam nem. De nem is hiányzik.
2019. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
82%
19 éves vagyok, Veszprémbe járok egyetemre. Nálunk sem sokan kezdeményeznek, főleg csak az alpáriak. Én még szerencsésnek mondhatom magam. Idén két srác is "felfigyelt" rám. Az első persze nem mert odajönni a bulin, csak utána teljesen véletlen összefutottunk, és akkor. A másik meg csak barátkozni akart, kapcsolatot nem. Buliban odacsapódott hozzánk, de beszélgetni csak neten kezdtünk utána. Volt egy harmadik is, akivel a konyhában kezdtünk random beszélgetni. A konyha jó hely ilyen szempontból, habár ő az egyetlen ismerősöm, akit ott ismertem meg.
2019. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
78%

28 vagyok, senki nem kezdeményez nálam, egyetem alatt se tették. Ha akartam párkapcsolatot, aktívan keresgéltem, magától nem hullott csak úgy elém. Nem tartom kizártnak, hogy tetszek 1-2 embernek, mert vannak erre utaló jelek, de konkrétan kezdeményezni, tehát legalább odaböfögni egy randi meghívást vagy bármi, olyan sose volt.


28N

2019. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
90%
Nálam sem. Utcán engem is leszólítottak már akár korombeliek is mindenféle gáz vagy creepy szövegekkel, volt olyan, aki követett is napokig... Az ilyen idős, retkes, büdös nyáladzó férfiakból sincsen hiány, buszon is szeretnek "véletlenül" tapogatózni meg nyilván bulikban is vannak kanos fiatalok. Viszont olyan, aki normális és normálisan akar ismerkedni... hát nem is emlékszem, hogy utoljára mikor történt ilyen. Abszolút nem jellemző. Nem tudom, hogy egyesek mit képzelnek az egyetemi életről, de csomóan mondják, hogy "jajj ott a legegyszerűbb ismerkedni, mennyi lehetőség van, bárkivel össze lehet akadni" meg ilyenek. Én ezt nem értettem soha. Az tény, hogy barátkozni könnyű és ki lehet alakítani kapcsolatokat, az egyetemisták nagy része, kedves, rendes, barátságos és segítőkész. Viszont ismerkedni szerintem semmivel sem könnyebb. Attól, hogy mindketten egyetemisták vagyunk és egy egyetemre járunk, attól még ugyanúgy semmi közöm nincsen a sráchoz, aki elsétál mellettem a folyosón, mintha ugyanez az utcán történne. A szaktársaimmal órán találkozom, ahol mindenki arra koncentrál és nem fog leállni veled beszélgetni jegyzetelés helyett. Óra előtt senki sem áll ott már fél órája, max. ilyen 10 percekkel korábban érkeznek az emberek és utána is mindenki megy a dolgára. Eleve sokan ilyenkor nem éppen ismerkedős hangulatban vannak, mert pl. fáradtak, izgulnak, stresszesek vagy mással vannak elfoglalva és mondjuk tanulnak vagy beadandót írnak. Vannak egyetemi programok, lyukas órák stb., de olyankor is mindenki a saját baráti körével van, nem együtt ül le az akárhány fős egyetemi hallgatóság. Tehát itt nem oszt-nem szoroz, hogy egyetemista vagy és ugyanúgy a saját közegedben mozogsz. Ilyen spontán beszélgetések, small talk, kérdés, segítség, jegyzet kérés stb. vannak, de sokszor inkább csak azért, hogy elüssük az időt. Arról nem is beszélve, hogy pl. az én szakomon rengeteg a lány, kevés fiú van és sokaknak már eleve van párkapcsolata még korábbról vagy esetleg nem is akar vagy nem lányt, mert meleg. 21/L
2019. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
84%
Egész végig egyetem előtt egy nagy álomkép volt fejemben, hogy majd mennyi buli, ismerkedési lehetőség lesz. Aha, aztán egy rohadt nagy csalódás az egész. Itt tényleg mindenkit csak saját maga érdekli, hogy túléljen, átmenjen a vizsgákon, menjen a dolgára órák után. 1-2 felszínes barátságot tényleg lehet kötni, de én el nem tudnám képzelni, hogy valakik az egyetemen belül találjanak párt maguknak. Általában már mindenki úgy megy oda, hogy igen van párjuk a gimis időkből. Sok egyetemen a hallgatói élet az órákon kívül borzalmas, így nem sok esély van az ismerkedésre.Mindenki nyitott, de valahogy mégis bezárt...aztán tegyük hozzá, hogy manapság az élőben ismerkedés mindenhol haldoklik. Senki sem mer kezdeményezni hiába van lehetősége. Mindenki fél, gátlásos, sok a negatív tapasztalata. Valamint már egyre kevesebb az aki a saját korosztályában talál kapcsolatot. Személy szerint én is egyetemistaként az idősebb férfiakban nagyobb potenciált látok mint a szaktársaimban. Mert ők bátrabbak. Na de én se a 4-es 6-os típusú idősebb perverzekre gondolok.
2019. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
49%

Az az igazsag, hogy kover vagyok, ugyhogy nem sokan kezdemenyeznek. De aki odajon, azt meg amugyis elkuldom, mert nem hiszem el, hogy tenyleg engem akart megismerni.

Csak azt gondolom, hogy meglatott egy kover csajt es beprobalkozott, hatha annal tobb szerencseje lesz.


24L

2019. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nagyjából jól látom a dolgokat, úgy néz ki. Azért is tettem fel a kérdést, mert mindenhol azt írják/mondják, hogy rengeteg fiú kezdeményez a lányoknál, de szerintem nincs ez így egyáltalán. Az a véleményem, hogy ma már nem is kell kiemelkedőnek lennie annyira egy fiúnak, elég ha a kezdeményezőkészség megvan benne, és tuti sikere lesz.
2019. júl. 9. 12:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!