Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem hogy elküldtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy elküldtem neki a számom?

Figyelt kérdés

van egy srác akibe szerelmes vagyok. Már többször e-maileztünk , személyesen is beszéltünk. Ő olyan félenk visszahúzódó srác. Írtam neki egy olyan levelet amibe elküldtem a számom meg érdeklődtem hogy mi van vele meg hogy jó lenne találkozni valamikor.

Jó döntés volt? Visszacsinálni ,már nem tudom.

Nem tudom hogy tetszem-e neki. A külsőm tök átlagos szerintem meg mások szerint is általába.

Nem csináltam nagy hülyeséget?

Szerintetek mit gondol rólam?

Írjatok


Köszi

Adrienn 22


2010. júl. 10. 18:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nagyon jó ötlet volt:)

Nem fogja félreérteni mert lehet csak barátilag hívod valahova,ha meg tetszel neki akkor felhiv,randiztok meg minden szép és jó. Szerintem tökjol tetted.:)

2010. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szerintem is, hiszen egyszer élünk, had szóljon.:DD
2010. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Izgis, majd írd meg, hogy mi történt, drukkolok.
2010. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Szerintetek most mivan. Ő is elküldte a számát ez volt úgy két hete de nem ír nem hív . Ma ítam neki egy sima barátságos sms-t hogy mi van vele meg ilyenek. Semmi válasz.Meddig érdemes várnom a reakcióját? Írjak neki még? Engem ez nagyon bánt. Ha nem akar semmit akkor írja azt ne legyen ilyen gerinctelen. Nem voltam nyomulós szerintem.


Adrienn

2010. júl. 31. 11:38
 5/19 anonim ***** válasza:
Lehet h félénk és tőled várja a kezdeményezést.. azt mondjuk nem értem, h miért nem válaszol ha kérdezed, h hogy van.. reméljük nem akar szórakozni veled..
2010. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Elég érdekes srác lehet.
2010. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia Adrienn!

Nyugi, jóé tetted, az e-mail-t is és az sms-t is. Az pedig, hogy még ma nem válaszolt nem jelent semmit, hiszen minden embernek más a reakcióideje, volt, hogy küldtem egy lánynak sms-t aztán 2 hét múlva válaszolt, hogy ez és az történt és emiatt nem írt vagy esetleg nincs mobil közelben nálam is előfordul, hogy a szobámba hagyom a mobilt aztán elmegyek itthonról, hazajövök eszek, beszélek szülőkkel, kutyázom, stb aztán majd csak később nézem meg a mobilom de előfordult már, hogy másnap reggel..........szóval nem kell egyből pánikba esni, ha nem ír, mert nem tudni miért nem ír. Az elméletek pedig, hogy koptat, nem jössz be, van más..csak feltételezések, bizonyíték nincs rá.. Szóval türelmesen várj.

Az érdeklődést pedig hajlamosak az emberek összekeverni a nyomulással( nyomulás: lefekszel velem? kívánlak téged.)

Érdeklődés: Hogy vagy? Mi újság?

Amíg nem mondja, hogy hagyd békén addig kár tévesen feltételezni azt bebeszélni magunknak aztán a kapcsolatot megszüntetni, holott azt sem tudjuk mi az igazság.


F

2010. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzáfűznék, hogy ez a nem válaszol vagy válaszol, de késve aztán hagyjuk ezt önbizalom hiányos emberek szokták volt mondogatni/ tanácsolni, mert kisebbségi komplexusban szenvednek és rettegnek attól, hogy hülyét csinálnak belőlük,saját magukat nézik le különben ilyesmi eszébe sem jutna amíg egyértelműen ki nem derül pl 100% tudja, hogy nem tetszik vagy 100% tudja van más a képben, mert látta xy-nal smacizni..de nem még semmit nem tudnak csak feltételeznek, komplikálnak aztán bumm. Azt hiszik milyen nagyon okosak.

( ezt általánosságban írom, mielőtt még itt valaki félreértené) Pedig nem okosak..csak győzött a rögeszméjük az ész felett és egy kapcsolat lehetőségével mínuszban folytatják szánalmas kis életük.

Mert ezt meg azt hallották pl X-et is így verték át stb

Csak hogy minden ember más.

Egyszer(15) tetszett egy lány, de a haverok azt mondták vigyázzak, mert átvernek, a lánynak a barátnői azt mondták vigyázzon mert én átverem aztán nem léptünk semmit.

Majd összejöttünk X év múlva és megtárgyaltuk, hogy nagy idióták voltunk + hány ember dobja el vajon magától a boldogságot a tanácsok miatt? Max hallgasd meg a tanácsokat, de Te dönts egyedül ahogy te érzed, nem ahogy más látja. Remélem picit segítettem.

2010. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
az előző hozzászólóval én is egyet értek.. a tanácsok hasznosak, de minden ember más, és senki nem ismeri jobban nálad azt a srácot (az itt jelenlévők közül).. ha kell a srác, tegyél érte.. ha nem jön össze a dolog, nem bánod meg mert nyugodt lelkiismerettel tudod, h Te megtettél mindent, amit lehetett.. :)
2010. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ugyan így voltam én is.

Küldtem a srácnak egy sms-t a szülinapjára meg megkérdeztem,hogy-hogy van stb... és a számomat is elküldtem neki.

Erre visszaírt:) Utána megkérdeztem,hogy nem-e futhatnánk valamikor össze vagy lenne-e a kedve velem valahová eljönni. De erre nem írt vissza.:( Pedig eléggé jóban vagyunk és tudja is,hogy nekem bejön. De akkor nemtudom mi lehetett a baja.:(


Szerintem ilyen a te eseted is. A fiú túl félénk ahoz,hogy komolyabban lépjen. Ha találkoztok beszélj vele te és kezdeményezz bátran:)Vagy személyesen hívd el valahová.

Sok sikert:D

14/L

2010. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!