Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak azért lettem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért lettem olyan érdekes, mert engem nem kaphat meg olyan könnyen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az egyetemen, tipikus jóképű nagydumás, aki bejön egy csomó lánynak és ezt tudja is magáról.

Én fiúsabb lány vagyok, így velem nagyon jóba is lett, velem beszélget a legtöbbet, lelkizünk is, bár velem is flörtöl. Egyik barátnőm ilyen kínosan ajánlgatott minket egymásnak, én mondtam ,h most nem akarok kapcsolatot, erre ő is azt mondta, h ő sem.

Aztán mintha mostanában elkezdett volna többet érezni. Többször ír nekem ilyen érzelmes leveleket, amit nem tudok hova tenni. Miközben bent a suliban ilyen tipikus plázacica csajjal nyomul éppen, de látszik, h nem nagyon érdekli őt az a lány. Amikor együtt vannak és én odamegyek a barátnőimmel, akkor is inkább hozzám kezd el beszélni, miközben ott van a csaj mellette.

Velem sokkal figyelmesebb és előzékenyebb, mint bármelyik másik lánnyal. Egyre többet foglalkozik velem, de én inkább elutasítok minden ilyen próbálkozást. Látja rajtam, hogy nem vagyok könnyen kapható és újra meg újra próbálkozik, nem csinál ügyet ha bunkó vagyok vele, volt h megpróbált elhívni, hogy beszéljük meg, mert látja, h valami nem oké, szabadkozott, hogy ugye nem bántott meg semmivel. Annyi más lányt megkaphatna, ő mégis nagyon rám van állva. Egyre kedvesebb velem, egyre többet bókol, mindenben segíteni akar. A többi lányt, akik nyomulnak rá, azokkal alig foglalkozik. Nyilván velem is csak azért foglalkozik így, mert nem kaphat meg, már a büszkeségét is félretette. De tartok tőle, hogy csak addig vagyok érdekes, amíg nem kaphat meg, utána már biztos nem lenne ilyen.


2019. júl. 14. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha egy nő így viselkedik, azzal azt kommunikálja, hogy a másik ne próbálkozzon nála. Ez a "nehezen megkapható" dolog belőlem például inkább azt váltja ki, hogy az illető jégkirálynő, vagy sokat képzel magáról, vagy más elképzelései vannak. Minek eröltessem magam rá, ha láthatóan lekezelő, flegma velem. Akkor inkább kerülöm.
2019. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igen ,én is ezt vártam volna, de ő akkor miért próbálkozik ilyen kitartóan?

Azóta többször is elhívott és bevallotta, hogy nagyon megkedvelt.

Nem értem, miért, amikor bárki mással összejöhetne.

2019. júl. 14. 11:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért én még mindig oda szoktam menni hozzá ,mert jókat tudunk dumálni, meg tényleg érzem rajta, hogy kedvel. Csak nem merek ennél tovább menni vele, így ha többet akar, akkor elutasító vagyok.
2019. júl. 14. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok fiú (férfi) szeret megküzdeni a lányért, amit sok lány (nő) is elvár. Szeretnek a fiúk (csakazért is!) harcolni, a lányok pedig (csakazért is!) tartózkodók lenni "harcoljon értem, ha valamit is akar" alapon.

Ha kedveled a fiút, beszélgess vele tovább, aztán majd alakul valamerre...

Ffi.

2019. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért szerintem egy randit megérne a dolog. Onnan még lehet visszaút.
2019. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!