Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkedjen egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjen egy nő a kapcsolat elején, hogy a férfi számára érdekes legyen?

Figyelt kérdés
Most alakulgatnak a dolgok egy férfival, aki nagyon tetszik. Szeretném, ha belémszeretne és szerintetek legyek vele nagyon kedves és odaadó, vagy inkább titokzatos? Számotokra milyen nő a vonzó férfiak? 22/L
2018. okt. 9. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Alapvetőn úgy kellene viselkedned, mint amilyen valójában is vagy.. Ne akarj más lenni, ne akarj egy kreált ideális személyiséget felállítani, hogy ezért jobban szeressen bárki is.. Bár nem tudom, hogy gondoltál-e ilyesmire.


A kedvesség és az odaadás pedig, ha őszintén jön akkor nagyon jó dolog. :)


Egyébként törődéssel és elfogadással is sok mindent el tudsz érni, de ez is csak akkor ér valamit, ha szívből jön.

2018. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Én az elsőre szavaznék.
2018. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok férfi, de játszmázni szerintem fölösleges, úgyis ki fog ábrándulni belőled, ha idővel derül csak ki a számára, hogy valójában nem olyan személyiség vagy, amilyet társként szeretne tudni maga mellett. Addig legyél csak kedves, ameddig nem kell erőltetni, a titokzatoskodás meg inkább nevetséges, mintsem szexi.
2018. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Önmagad miért hiányzik a felsorolásból ? Abba szeret bele, amit mutatsz. Ha mást mutatsz, ami vagy, ne lepődj meg, ha problémázni fog rajta, mikor pihenésképpen "visszaváltozol".

32/f

2018. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Így van, legyél természetes. Viszont egy nagyon minimális játék, titokzatosság nem árt. Ha ez távol áll tőled, akkor egyáltalán ne csináld, mert rosszul sülhet el.

Viszont ha tudsz egy kicsit flörtölni, "feleselni", poénkodni, nem mindent azonnal elárulni magadról, kicsit bizonytalanságban tartani (=nem azonnal odaadni magadat), akkor ezek jók lehetnek. De tényleg ne vidd túlzásba.

2018. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért nem merek túl kedves lenni, mert 2 alkalommal megjártam már , hogy túl lelkes és odaadó voltam és azok a fiúk aztán nem akartak velem összejönni. Ezért félek.
2018. okt. 9. 22:54
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél “túl” kedves, mert egy bólogatós kiskutya tényleg unalmas szerintem mindenkinek. Ne félj kiállni a saját véleményed, elvárásaid mellett. Nem azzal vágódsz be, ha mindenben egyetértesz.
2018. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Azok más fiúk voltak, mindenki más.

Szerintem csak legyél őszinte.

2018. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Máris elvágtad magad nálam, szerencsére nem én vagyok a férfi.

Ha észreveszem hogy játszmázik, befolyásolni akar, taktikázik akkor nagyon ki tudok akadni és ott van vége a kapcsolatnak.

A nő legyen természetes és ne játszon szerepet mert az rövid úton kiderül.

2018. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Vicces...

Sokáig én is az hittem, hogy meg kell játszanom magam ahhoz, hogy szeressenek. Mármint eszembe se jutott, hogy magamat adjam, mert valahogy az volt bennem, hogy úgy úgyse lenne képes senki szeretni. Ebbe az idióta gondolkodásmódba születünk bele, ezt tanítják nekünk születésünk óta.

Mindenképpen meg akarunk felelni másoknak, hogy szeretve érezzük magunkat, de ezáltal lemondunk arról, hogy valóban szeretve legyünk, mert valójában nem minket fognak megszeretni, hanem az álarcot, amit felhúztunk, hogy szeretve legyünk.


Én nem játszanám meg magam a helyedben.


A nyílt lapokat és az őszinteséget szeretem, nem a színházat és az álarcokat. Nem értem, mi értelme van az ilyen kapcsolatoknak, ahol a felek nem is ismerik egymást, csak vannak egymás mellett.

2018. okt. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!