Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A buszsofőrök többsége megbízh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buszsofőrök többsége megbízhatatlan, csajozós? Minden csinos lánnyal flörtölnek a buszon amit vezetnek? Honnan tudhatom hogy én érdeklem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Mik ezek az altalanositasok? Kepzeld el egy buszsofőr is lehet normalis ferfi. Aztaaa megdobbento igaz?
2019. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
A buszsofőrök többsége a vezetésre koncentrál, legalábbis remélem :/
2019. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolás buszozós éveim alatt tényleg szembetűnő volt, hogy mennyit flörtölnek a csajokkal. Volt, hogy leültetett előre és próbálkozott a flörtöléssel. De persze mindig vannak kivételek.
2019. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok általánosítani, azért úgy kérdeztem hogy a többsége. Itt is rengeteget olvastam, hogy családos buszsofőrök is flörtölnek előszeretettel a buszon.
2019. júl. 14. 22:38
 5/19 anonim ***** válasza:
12%

Volt osztálytársam buszsofőr, most jegyezte el a barátnőjét. Körülbelül 8 éve vannak együtt.


Szerintem ezzel megválaszoltam a hülye kérdésed.

2019. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5 szerintem te nem tudsz szöveget értelmezni. De a válaszod első fele hasznos volt. Köszi annak aki segít.
2019. júl. 14. 22:40
 7/19 anonim ***** válasza:
15%
Alapvetően nem az ember munkája határozza meg az ember jellemét és azt, hogy mennyire flörtölős vagy csajozós. Sajnálom, ha valakinek ez nem jut el az agyáig.
2019. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem bízol a vonzerődben?


Férfiként engem egyáltalán nem érdekel ha tetszik egy nő, hogy kinek tetszik még vagy kivel flörtöl.Úgyis elkapom, ha meg más kell neki akkor azt tiszteletben tartom és méltóságomat megőrizve megyek tovább az utamon.


Néha azt érzem, hogy a mai emberekben egyáltalán nincs egy fikarcnyi virtus sem.Hol van az erő?


Tetszik a srác?Legyél olyan nő, aki mellett eszébe sem jut más.

2019. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó igazad van :-)

Nagyon tetszik. De nem szeretnék osztozni.

2019. júl. 14. 22:43
 10/19 anonim ***** válasza:
20%

Akkor ha jól gondolom az alábbi szakma űzői ki vannak zárva az érdeklődési körödből: postás, ápoló, rendőr, tanár, pincér, eladó stb. :)


Amúgy te melyik bolygón élsz? Szemtanúja voltál akár egyszer is életedben annak, hogy egy buszsofőr vezetés közben fűzne egy csajt? Hogyan?! Miközben vezet és mögötte méterekre ül egy nő.

2019. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!