Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok szerintetek? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Milyen ruhát, fehérneműt vesztek fel randira, ha a csábitás a cél? Szerintetek a szoknya, harisnyával vagy combfixel az szexi viselet?

2019. máj. 11. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Az igazán szexi viselet a szép meztelen lábak és egy csinos de kényelmes lábbeli :)
2019. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szoknya harisnyával nálam teljesen hétköznapi viselet. Randizni is így megyek. Mondjuk első randira szeretek picit szolidabban menni, egyrészt h ne érezze magát túlzottan nyeregben a pasi, marmint olyan értelemben, h ne az jöjjön le neki, h itt majd szex lesz (az első randi után sosem szoktam, utána meg pasifüggő de általában 3-4 randi azért kell hozzá valakinél akár több is), hanem csak ismerkedünk, amit kissé megnehezít ha a pasi a szexen kattog ahelyett, h arra figyelne amiről beszélgetünk. (Sajnos ez tipikus) Mellesleg így nagyon jól ki lehet szűrni, h ki az aki csak a lyukra hajt és ki az akinek komolyabbak a szándékai. Szerintem nem is feltétlen az öltözettel lehet/kell csábítani, sokkal inkább a kisugárzással. Az sokkal stabilabb, hisz szexi rucit bárki felvehet, és ha valakinek elég ennyi, h elcsábuljon, azt két hét múlva a szomszed fluban majd elcsábítja a Maris, aki mégjobban kitette a melleit, vagy még rövidebb miniruhában van. Mert általában mindig akad egy bevállalósabb, merészebb valaki, aki rájátszik a pasi gyengeségeire, és a végén megszerzi. Persze fel lehetne venni a versenyt, h mégkisebb ruha, vagy bugyi nélkül, vagy bármi ilyesmi, de a kérdés, h érdemes e?! Én arra jöttem rá, h nem, ha valakit vinni lehet, akkor vigyék is, én nem rivalizálok senkivel, hiszen mi a garancia, h idővel megint ugyanoda jukadunk ki. Időpazarlás! Sokkal inkább megéri minél előbb kiszűrni az ilyeneket, és nem bonyolodni velük semmibe.

Amúgy a szexi viselet számomra a babydoll, csipkebugyi, harisnyatartó hozzá való hátul varrott harisnyával. A combfix szerintem egyre inkább hétköznapi viselet lesz, meg azt amúgy sem igazán szeretem hordani. Esetleg még néhány lábbelimre lehet ráhúzni, h szexis darab, de azok meg lekerülnek még a háló előtt, szoval ennek ellenére nem túl befolyásoló tényezők.

2019. máj. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!