Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetnék sikeres (ebb)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék sikeres (ebb) Tinderen? Részletek a kérdés alatt!

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek!


A kérdés adott, de van néhány szabály, megkötés:

- A pénz alapvetően nem probléma: jó autó, egzotikus nyaralások, extrém sportok - belefér, de nem akarok aranyásóknak fizetni, szóval ne ez legyen a központi elem.

- Plasztikai műtétet nem szeretnék.

- A Photoshopot is mellőzném!


Amúgy huszonéves, 180 magas, vékony, enyhén kisfiús srác lennék. Nem vagyok egy zseni, de viszonylag értelmesnek gondolom magamat. Szeretek kirándulni, utazni, olvasni, egy jó bor mellett beszélgetni a világ és az élet nagy kérdéseiről. Van kutyám, macskám, ha ez számít.

Voltak komoly kapcsolataim és alkalmi kalandjaim is, viszont Tinderről semmi. Ezen szeretnék változtatni.


Köszönöm a segítséget előre is! 😎


2019. júl. 16. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
vedd le a napszemüveget, este van, nem süt a nap
2019. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszenél, főleg, ha nem beszélsz a pénzről. Az elég kiábrándító az elején. Akkor is, ha van és akkor is, ha nincs.

Ha egész helyes vagy, és tényleg tudsz beszélni, akkor semmi gond nincs. Szerintem tinderen is annyi, ha matchelsz, írj kedvesen, érdeklődj és beszélj magadról is. :)

2019. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem vagyok helyes. Akkor men lenne ilyen gondom. Ezt akarnám valahogy ellensúlyozni, amennyire lehet.

Köszi a választ!

2019. júl. 16. 21:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Legyél ápolt, edzél. Ez már sokat segít. Hordj olyan ruhákat, amik passzolnak hozzád. Butaság, hogy csak a lányoknál számít az ilyesmi... Moss fogat, legyen valami frizurád, borotválkozz meg (vagy fazonra), mosolyogj :)
2019. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kumbej ***** válasza:
Ha a külsődet nem tartod elég jónak, akkor a belsőddel fogd meg az embereket. Meg nem mindig a többség válasza a helyes/jó, tuti van valaki akiknek tetszel/tetszenél, a lényeg hogy legyen önbizalmad.
2019. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó képek: napszemüveg, döglött hallal pózolás, minden képen kocsi, minden képen ugyanaz a póz tabu, fő fotón csoportkép szintén. Ne csinálj alulról selfiet, nem értem miért van olyan sok pasinak ilyen képe, annak is tokája lesz aki alapból csont és bőr, nagyon előnytelen.
2019. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj az ilyen kérdésekkel, hogy nagyon átlátszóak. Legalább kicsit kevesebb önfényezéssel próbálnátok magatok eladni... Srácként mondom, hogy ez nagyon gáz.
2019. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyan képeket rakj ki, ahol látszik, hogy érdekes életet élsz, és nem a négy fal között ülsz. Például sportolsz, nyaralsz, akár egy csoportkép is belefér haverokkal, de persze ne elsőnek. Én ilyen embereket szoktam jobbra húzni.
2019. júl. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kutya-macska jöhet.


Illetve, amit láttam mostanában a randifotók. Ezek sima éttermi fotók, ahol kajával vagy lefényképezve, de úgy van beállítva, mintha egy randin lennél. Szóval azt mutatja meg a lánynak, hogy mit tudsz nyujtani neki, hogy mit látna ő, ha randizna veled. Szép elegáns. És akkor ezt a vonalat lehetne továbbvinni, tehát olyan képekkel, ahol azt mutatod be, mit látna rólad egy veled randizó lány.

2019. júl. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudom klisé de itt a legelső szempont, hogy nézel ki, milyen a képed, ez kb annyit számít mint egy első benyomás.

Én instant balra húzok mindenkit akinek vagy csak csoportképei, vagy ormótlan dilis fejes, esetleg kamu vagy mém képe van. Ha rossz a fotó, még egy helyesebb pasit is sokan balra húznak.

Szerintem ami fontos: ne 1 képed legyen kint, hanem legalább 5, ami alapján teljesen lehet látni, hogy nézel ki. (Nyilván ez a legfontosabb)

Ne homályos, gyerekes képeid legyenek, ahol piával a kezedben pózolsz..

Legyen jó stílusod (pl öltözködésre gondolok)

Nem feltétlen a nagy, drága márkákból.

Legyen egy kis bemutatkozás rólad, amit írtál is, ezenkívül nekem fontos még, hogy a pasi leírja, milyen magas! (Ez nekem nagyon nem mindegy mert nem akarok a 182cm magasságommal ezen aluli férfit, kövezzenek meg de engem frusztrál.)

Jó pont szerinten leírni a kedvenc sorozataid, filmjeid, hobbikat, mindent, amiről egy esetlegesen alakuló randin beszélni lehet majd.(de épp annyit írj le, hogy még legyen miről beszélni ha már matcheltetek. Ja, és az önfényezést én mellőzném, nekem legalábbis így ismeretlenbe nen igazán jön be.

Szerintem ezek lennének a legfontosabbak, legalábbis én így tennék, ha még használnám az appot.

21L

2019. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!