Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek élőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek élőben könnyen megy az ismerkedés (rendszeresen megnézik, beszélgetést kezdeményeznek vele ismeretlenek), de Tinderen nem túl sikeres?

Figyelt kérdés

Pár hete kíváncsiságból feltelepítettem az alkalmazást - töltöttem fel normális minőségű képeket, írtam egy korrekt bemutatkozást -, de eddig nem igazán jártam sikerrel, átlagosan heti 1-2 match-em van. Be kell valljam ennél kicsivel nagyobb sikerre számítottam (na nem sokkal, tisztában vagyok vele, hogy nagy a konkurenciaharc és senkinek sem repül a szájába a sült galamb), élőben ugyanis rendszeresen kapok elismerő pillantásokat és viszonylag sokan kezdeményeznek nálam. A kérdésem a következő: más is járt már így?

Némi kiegészítés: átlagos magassággal, az átlagnál némiképp sportosabb testalkattal és kisfiús arccal rendelkezem. Rendszeresen fiatalabbnak saccolnak, mint a tényleges életkorom.

Előre is köszönöm a normális válaszokat! 25/F



2018. máj. 11. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Akinek a sikeresség azt jelenti, hogy "élőben könnyen megy az ismerkedés (rendszeresen megnézik, beszélgetést kezdeményeznek vele ismeretlenek)", az nem tűnik túl önállónak...
2018. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rosszul értelmezed a környezeted jelzéseit.
2018. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félreértesz. Több ilyen beszélgetésből lett már randim/kapcsolatom (volt akit én utasítottam el). De magam is szoktam kezdeményezni, ha megtetszik valaki. :)
2018. máj. 11. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen emiatt, de nekem se megy az ismerkedés tinderen. Amikor fent voltam, "párom" ugyan nagyon sok volt, de találkozásig senkivel sem jutottam soha, mert a beszélgetések max pár nap után befulladtak. Egyszerűen igy "virtuálisan" nem tud úgy lázba hozni senki, hogy komolyabban érdekeljen, hamar ráunok a beszélgetésekre, pusztán a külső meg nekem nagyon nagyon kevés, hogy megfogjon. Szóval rájöttem, hogy ez a netes társkeresés egyáltalán nem nekem való..
2018. máj. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!