Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találkozunk? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találkozunk? Mi lehet az oka ennek a viselkedésnek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtünk a Facebook közösségi portálon. Ő kezdeményezett. Azt mondta, minél előbb találkozni szeretne. Ennek már 2 hete. Rákérdeztem, hogy akkor miért nem találkozunk. Azt mondta, hogy sok a munkája és nem akar fáradtan odajönni a randira. Én érzem ezt csak kifogásnak? Csak azt nem értem, hogy akkor minek ír rám nap, mint nap? Ha írogatni van ideje, lenne másra is, nem? Szerintetek mi lehet a dolog mögött?

2019. júl. 17. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Jajj de hivatalosak vagyunk.


Ezt úgy hívják, hogy egyszerre több fát hugyozunk le. Akkor te voltál a csúcs, utána bejött egy másik, ezért ignorál.


Milyen elmebajost ismersz akinek bejön egy csaj/csávó és nem akar vele talizni? :D

2019. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meggondolta magát, vagy csak beijedt, hogy igent mondtál neki. Egyébként ezt megkérdezhetnéd tőle is.
2019. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1.Ha ez így van, minek írkál továbbra is?
2019. júl. 17. 21:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Annyit azért tudni kell a storyhoz, hogy eléggé visszafogott voltam vele, amikor pont nagyon lelkesedett, mert túl fiatalnak találtam. Aztán lehet ezt unta meg.
2019. júl. 17. 22:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ha az mégse jön össze, még mindig ott vagy te is neki. :)

Ez egy "bevett szokás". Nem akar egyedül maradni, de minél jobbat szeretne választani. Ezért nem kockáztat, hogy egyszerre csak egy valakire figyel, mert akire nem figyel, annak nem fog kelleni. Ezért nálad hozzá a minimumot, akire hajt, annál meg a maximumot. Vannak, akik évekig képesek talonban tartani embereket.

2019. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy erre a több vasat tartok a tűzbenre én nem lennék a helyedben és a férfiak helyében sem büszke. Fordított esetben, ha egy nő csinálná veletek ugyanezt, leku..znátok.
2019. júl. 17. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki legközelebb, hogy ennek így nincs értelme, ha nem akar találkozni, akkor ne is irogasson.
2019. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is, több vasat tart a tűzben. Talonban tart, azért is írogat, hogy fenntartsa a kapcsolatot valamennyire.
2019. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy többen vagytok.
2019. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megírtam, hogy ne írogasson. Macázgasson a többiekkel. Erre azt írta, hogy "Gonosz vagy :( Nem du..st keresek. Ha patront akarnék lőni, lemennék bulizni.. "
2019. júl. 19. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!