Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, h akármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h akármit csinálok, ő pont úgy viselkedik, mintha mi sem történt volna?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki szerintem többet érez irántam. Gyakran rámír, én pedig van hogy nem válaszolok, vagy bunkón válaszolok, de amikor találkozunk a suliban, ugyanolyan velem, mintha mi sem történt volna, nem nyomul meg semmi, de ha odamegyek hozzá, akkor lazán és kedvesen elbeszélget velem és egyáltalán nem kéri számon,h miért nem válaszoltam. Amikor randira hívott és elutasítottam, abból se csinált ügyet. Máskor ilyenkor már idegesíteni szokott, ha valaki próbálkozik nálam, mert bunkók szoktak lenni ha elutasítom őket. Ez a fiú viszont meglepően kedves. Néha már szinte várom tőle, h szóljon már be valamit, mert azt nem hiszem el, hogy nem viseli meg, hogy viszonzatlanok az érzései. Most vagy túl büszke,h kimutassa, vagy tényleg egy földreszállt angyal vagy nemtom, de ilyennel még nem találkoztam.
2019. júl. 19. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

több verzió van:


- vannak olyan emberek akik tényleg ilyenek. Fiatalkorban különösen furcsa, hogy nem türelmetlen. Úgy érzi van ideje és tényleg van is,


- több vasat tart a tűzben, nem csak te vagy listán. Emiatt nem izgatja annyira a dolog,


- Tudja, hogy tök értelmetlen olyanért szólni, amit egy félmondattal el tudsz rendezni. Ebben igaza van.

2019. júl. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, miért kell mások érzéseivel szórakozni. Hamar híre megy ám, hogy téged nem érdemes komolyan venni.
2019. júl. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudja hogy Te vagy a suli tapló hercegnője.Nincsenek elvárásai.Lehet nem is tetszel neki,csak mivel szerinted mindenkinek tetszel a suliban így ő semlehet kivétel.

Sőt lehet ez a taktikája,megbeszélte haverokkal,hogy na majd ő,és beválik.

Inkább tanulj megviselkedni,ùgy általában.

2019. júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mondd meg hogy nem az eseted és szeretnéd ha többször nem próbálkozna. Ne szóljon hozzád mert irritál. Légy őszinte. Biztos megérti. Hany évesek vagytok?
2019. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert okos fickó és pontosan tudja hogy ezzel tudja magára vonni a figyelmedet. Látod? Ezen agyalsz, miközben mindenkit háttérbe szorítasz.


Vagy amit írt is valaki, több nővel van dolga egyszerre, és nem vagy neki túl érdekes, vagy feldobta a labdát többeknek.


Nem tudom hogy kell e neked ez a pasi, de ha igen, sürgősen hagyd abba a bunkózást mert egyszercsak eltűnik aztán laposkúszásban mászhatsz utána.

2019. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Okos fickó? Lehet ha másik csajjal jön össze.

(Nem bántás akár lenni.)

De felfoggatná, hogy veled nem fog menni a dolog. Akkor se ha szerelmes beléd.

2019. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez, mert veled ellentétben ő nem egy emberi hulladék és képes normálisan viselkedni másokkal.
2019. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!