Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinàlni ha a baràtnöm Pont ugy viselkedik mint a 3 èves fia ha nem Kap meg valamit vagy nem az van amire szàmitott akkor hisztizik jàtsza a sèrtödöttet?

Figyelt kérdés
Tegnap ugy Volt 8 körül vègzek a melòba de csusztam siettem hogy vègezzek nem is Volt a kezembe Telefon 10re vègeztem 9:40kor jött az üzenet hogy mivan....... Ma mèg totàl hisztis mert tegnap fel se hivtam hogy kèsek
2019. jún. 22. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Normális barátnő keresése, illetve központozás.
2019. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemhiába van kitől tanulni a gyereknek. De komolyabban...

Attól függ mondjuk heti szinten kések, talán őt már verték ezzel át vagy lett volna valami számára fontos aznap akkor még értem is ha megjegyzi vagy beszélne róla.


Ha ez mondjuk kiabálásba, sértegetésbe megy át azt kevésbé torelálható hosszú távon.

Legegyszerűbb ha komolyan gondoljátok a kapcsolatot, hogy te írsz neki figyelj ez meg ez a helyzet ennyi ideig tart nagyjából. Jöjj rá milyen érveket, kompromisszumot tud ő is meg te is kötni. Ez nehéz de csak kiismertétek egymást, mi működik kommunikációban.

2019. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha potyán váratod két órát kicsit jogos ,szólni kellett volna akar Cssk egy SMS hoy későn végzek
2019. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Azèrt ez nem az a kategória, "ha nem kap meg valamit". Meg volt beszèlve valami, ès neked eszedbe se jutott, hogy írj egy üzenetet, hogy kèsőbb fogsz èrkezni, ne várjon hiába 2 órát. Azèrt ez elèg tiszteletlensèg a másik felè.
2019. jún. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!