Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek erről mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek erről mi a véleményetek? Komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Nem rég elkezdtem randizgatni egy sráccal 4 vagy 5x találkoztunk és tök jól elvoltunk, de Messengeren kb le se szar, szűkszavú,komoly kapcsolatot keres és én is. Neki már volt pár kapcsolata azthiszem 4 nekem csak egy. Pár napja találkoztunk utoljára és már akkor észrevettem a gesztusaiból, hogy máshogy közeledik majd a találkozó után megkérdezte, hogy léphetnénk e feljebb egy szintel, smárolás stb, nektek erről mi a véleményetek? Szerintem csak arra megy, hogy megfektessen

2019. júl. 19. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Fura, hogy így rákérdez és nem csak jön magától a többi, ha már randiztok... Hány évesek vagytok?
2019. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő 21 én 19 leszek
2019. júl. 19. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem fura, hogy megkérdezte. Biztos látta rajtad, hogy lehet, hogy izgulsz, vagy nem akarja, hogy nyomulósnak gondold.

Sokan vannak úgy, hogy neten nem szeretnek irkálni. De miért nem videóchatel-tek, pl. skpye-on? És akkor nem kéne írni és akkor láthatjátok is egymást.


Nem kell egyből rosszra gondolni.

2019. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az furi, hogy így rákérdez...

A messenger nem katasztrófa, a párommal 6. éve vagyunk boldogok együtt, de chaten a mai napig szűkszavú velem, egész egyszerűen nem szeret írásban "beszélgetni". Ha élőben megy a kommunikáció, ezen nem aggódnék.

2019. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Én se vagyok híve az írásbeli beszélgetésnek.

Viszont az elmúlt 40+ évben sohasem kérdeztem ilyet.

Béna, szűz, vagy hiper-korrekt kommunikáció

Az USA valamelyik államában akkor nem törvénysértő a szex, ha minden új szakaszban a partner szóbeli egyetértéssel jóváhagyja

2019. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet azért kérdezte, mert tapasztalatlanabb. Azt hittem, sokkal idősebb, így már nem olyan fura.
2019. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ebből azért nem gondolnám egyből.

Ha nem figyel arra,amit mondasz,nem hívott volna el randizni,csak magához időt eltölteni,ha nem igazán kedves,ha egyszer ezt állítja,majd hirtelen meggondolja magát,ha tùlságosan nyomja ezt a komoly kapcsatban gondkozott mindig is dolgot,ha nem hajlandó megmoccani.Pl.gyere Te el bizonyos helyig,mert neki az közelebb van.Sztem inkább ezek utalhatnak rá,hogy csak szexre kellesz.


Amùgy ez sajna olyan,hogy a legtöbbször csak utána derül ki arra kellettél e neki.Előtte meg nem érdemes magad ezzel nyomni.Sztem fura,hogy megkérdezte léphetnétek e szibtet,de lehet látja izgulsz,vagy bármi.Így inkább illedelmes.

2019. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Hát jogos a feltevésed, bár az 5. randi keretein belül igazán belefér a csók.


Hol ismerted meg? Ez a tényező sok mindenre választ ad, pl. ha Tinderen, akkor valószínűleg a bugyidba szeretne bejutni. Viszont ha közölte, hogy szeretne kapcsolatot Veled, akkor abszolút rendben van így is. Sok sok tényező függvénye, túl keveset írtál. Az is lehet, hogy csupán hiper udvarias, és pont ezért extra korrekt szeretne lenni.

2019. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!