Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha folyton udvarol, akkor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha folyton udvarol, akkor nem gondolja komolyan a kapcsolatunkat, ugye?

Figyelt kérdés

Randizgatok valakivel, mondhatni együtt vagyunk. 2 hónapos kapcsolat, szóval még nagyon az elején vagyunk. Szeretem ha egy pasi dicsér és bókol, de úgy érzem ő túlzásba viszi ezt. Amikor olyanokat mond, hogy én vagyok a legszebb nő a világon és hogy soha életében nem szeretett még így senkit(és ezeket napi többször másképp megfogalmazva is elmondja), az már nem túl hihető. Gyakorlatilag annyira abszurd, hogy szerintem mindketten tudjuk, hogy nem így van. Ha szóba hozom neki, akkor viszont azt mondja,hogy tényleg ezt érzi és tovább bókol. Nagyon zavaróak ezek a túlzások. Sokkal többre értékelném, ha néha megdicsérne, akkor el is hinném, hogy komolyan gondolja, de ekkora túlzásokat nem lehet komolyan venni. Így kicsit úgy érzem, hogy bárkinek ezt mondaná, akit fel akar szedni.

25N


2019. máj. 14. 15:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%

Tegyél le valamit az asztalra vagy villantsál, aztán meg is alapozod a bókot azért. Míg csak annyit teszel bele, hogy nőnek születtél, az optikán, meg a belőle kiváltott érzéseken kívül mást nem nagyon tud felhozni.

32/f

2019. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
2 hónap alatt történt valami komolyabb is köztetek? Együtt vagytok vagy csak randizgattok? A bók egyfajta kedveskedés a nő felé a kezdeti időszakban, de itt már 2 hónapról van szó. Amondó vagyok ha nem halad közöttetek az ügy, csak bók van, akkor tényleg csak játszik veled.
2019. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Hogyan csináljunk problémát oda, ahol nincs is...

Egy normális kapcsolat ilyen. De ha neked ez "abszurd" akkor keressél valami bunkó trógert aki néha odalöki, hogy "jó a segged".

2019. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, együtt vagyunk, de ilyen rövid kapcsolatot még nem annyira neveznék kapcsolatnak. Nem azt akarom nyilván, hogy bunkózzon, de túl erősek a túlzásai. Ha azt mondaná, hogy csinos vagyok vagy csak simán mondaná, hogy szeret és boldog velem, az szerintem komolyabban vehető. Pont attól érzem személytelennek az udvarlását, hogy nem reális.
2019. máj. 14. 15:30
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Az utolsóval egyet értek. Problémát csinálsz oda ahol nincs. Vagy eddig csak taplókat sikerült kifognod és azért nem vagy ehhez hozzá szokva?


Mellesleg az én párom is nap mint nap elmondja milyen szerencsés hogy mellettem kötött ki, hogy én milyen szép vagyok a világ legszebb nője az övé. Nos 7 éve vagyunk együtt, ebből két éve házasok, és van egy kisfiunk. Szóval nem gondolja komolyan velem mert folyamatosan bókol? :D abszurd feltevés.


27N

2019. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
34%
Adom a #3-ast. Tökéletes válasz.
2019. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
Azért szerintem nem nevezhető normálisnak, ha valaki 2 hónap randizgatás után ilyenekkel jön, hogy " soha életében nem szeretett még így senkit".... A többi még aranyos is lenne, ez viszont elég creepy és beteges.
2019. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Egyet tudok érteni pár előttem szólóval, kitekered és túlgondolod az egészet. Örülj neki, hogy szerelmes és ezt tudtodra is adja.
2019. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is fura lenne, de sztem nem feltétlen csak az lehet a háttérben, hogy kamuzik... az is lehet, hogy azt hiszi / úgy nevelték, hogy így kell a nővel beszélni, vagy nem épp százas agyilag, és tényleg komolyan gondolja.
2019. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

3-assal értek egyet én is.


Soha semmi nem elég jó....

2019. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!