Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 2. randin sincs "semmi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2. randin sincs "semmi" akkor vajon felejtős, vagy érdemes várni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a srác,az első randi fél napos lett,elrepült az idő,aztán tegnap meg mozizni voltunk. De olyan szokatlan,hogy még csak flört sem volt. Oké,csókolózni nem feltétlenül kell ilyen hamar(lefeküdni meg pláne,nekem az sosem ment,hogy ilyen hamar megtörténjen szóval nem bánom azt),meg jobb egymást megismerni. Csak nekem ez furcsa. Amit tudni kell,hogy a korábbi kapcsolata az eléggé rosszul végződött,hazugságok,stb. Értem én,hogy ez megviselte,de akkor is...Így az az érzésem,hogy csak azért találkozik velem,hogy addig se az exén rágódjon. Mondjuk állítása szerint túl van rajta,dehát ki tudja ez igaz-e. (Nem beszéltünk ilyenekről sokat,csak egyszer szóba került ilyen téma is) Társkeresőn ismertem meg egyébként,ahonnan le is törölte azóta magát. Normálisnak tűnik,de nyilván nem ismerem annyira,hogy ezt biztosra merjem mondani.

2019. júl. 19. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes persze. Nem vagyunk egyformák, erre nincs "kötelező szabály", lehet nála ez a tempó a megfelelő (én is ilyen vagyok amúgy). Várj még ezzel.
2019. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem hetek meg hónapok telnek el a randik között akkor miért ne lenne érdemes várni? Vagy ennyire bántja az egod hogy nem vagy körberajongva már az első randi után?
2019. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mit hiányolsz, ha a csókot és a szexet te sem sürgetnéd
2019. júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 hete randiztunk, amikor elcsattant az első csók.

Szerintem az a gáz, amikor valaki már az első randin lerohan.

Nem vagyunk egyformák de én nem dobnám el ezért, mert kell neki egy kis idő vagy éppen nem akar letámadni

2019. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért vársz cselekvés helyett?

Cselekvés már az is, ha erről beszélsz. Gyk helyett neki is felvethetted volna a tapasztalatod.

2019. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,bár úgy tűnik ennyi volt:"D Megbeszéltük,hogy szó nélkül egyikünk sem tűnik el,ha mégsem akarna folytatást,ehhez képest ő ezt csinálta. Na mindegy:)
2019. júl. 20. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!