Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tipikus nagyképű, öntörvényű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus nagyképű, öntörvényű, egoista pasi miért volt ilyen korrekt velem a végén?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot, elsőre elég egoistának tűnt, aki azt hiszi körülötte forog a világ, de jókat dumáltunk, meg valahogy jófej volt, sokat ironizált, volt önkritikája. A barátnőim viszont azt mondták, óvakodjak tőle, mert ez tipikusan olyan pasi, aki csak szórakozna velem, úgyhogy én elutasító voltam vele, de nem csinált ebből ügyet, végül kiderült hogy nagy megkedvelt és olyan szép bókokat mondott, mint még soha senki, meg mondta hogy szeretne megismerni jobban akkor elküldtem és ott láttam, h megviselte, de ő nagyon kedves maradt velem, azt mondta hogy nincs semmi baj és nagyon korrektül búcsúzott el tőlem, mondta, h ne aggódjak miatta, jó programjai lesznek,jól fogja magát érezni és nekem is ezt kívánta, h érezzem jól magam. Megdöbbentő volt, mert nem erre számítottam tőle, 3 hete nem láttam, nem írt azóta. Lehet, h mégse volt olyan egoista, mint amilyennek az elején tűtn?
2019. júl. 20. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Lehet hogy fűzött melletted több csajt is, így nem hatotta túlzottan meg hogy elküldöd.
2019. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
64%

Netalán azért, h rajta kattogj és később is bármikor lehessen belőled az ágybetétje?


Ennyi, se több, te pedig jókislányhoz híven ezen kattogsz, ergo a számítása kiválóan bejött.


Bravó.

2019. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Ne hallgas az itteni irigykedő kockákra.

Hibáztál. A barátnőidre hallgattál, ahelyett hogy esélyt adtál volna. Hiba volt.

2019. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
Következő kérdés. Miért nincs a normális pasiknak önbizalma? :I
2019. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért láttam rajta, hogy eléggé megviselte, akármennyire is próbálta elrejteni.
2019. júl. 20. 14:31
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem csak őt viselte meg a te döntésed, hanem téged is
2019. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Haha, mekkora műsor. És működik. Nálad is.
2019. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

A barátnőkre alapból hülyeség hallgatni.

Minden döntésed te hozd meg, ne pedig ők. Ha csak nem akarsz úgy élni ahogy ők mondják.

1 esély szerintem is kijárt volna

2019. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

Hibaztal. Egy jo kapcsolat lehetett volna belole. Jol elbaltaztad.


A jo parkapcsolathoz onbizalommal teli fiuval kezdj mindig. Az onbizalomszegeny fiuk sajat maguk teszik tonkre az onutalatuk miatt a kapcsolatotokat.


N/35

2019. júl. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Csalódott lettem volna, ha az irigyezés elmaradt volna.
2019. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!