Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan fiúval aki öntörvényű és magának való?

Figyelt kérdés
Külsőre sok lánynak bejövök, viszont eléggé magamnak való vagyok, ezt már sokan mondták nekem, illetve azt is, h öntörvényű. Am. sztem ez abban nyilvánul meg, h nem állok be a sorba, és nem csinálom ész nélkül azt amit a sok birka ember, hanem a saját szabályaim szerint élek, nekem senki nem mondhatja meg, h mit csináljak, de egyébkén én se mondom meg senkinek, h mit csináljon, egy párkapcsolatban az egyenlőség lenne a cél. Alapvetően békés, nyugodt ember vagyok, aki még a légynek se tudna ártani, és ok nélkül senkibe nem kötök bele, viszont ha valaki bármilyen formában ártani mer nekem, annak a dupláját adom vissza, hogy jól gondolja meg, ha még egyszer ujjat akar húzni velem. Magamnak való meg azért vagyok, mert túlságosan őszinte vagyok, és ez nem mindenkinek jön be, én szeretem tisztán látni a dolgokat, és nem alakítok ki felszínes kapcsolatokat.

2015. nov. 29. 10:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi gond nincs. Tudod, hogy Te mit akarsz, mi szerint akarsz élni, és ebből nem is engedsz. Ha nem akarod a másikat is a saját szabályaid szerint irányítani, akkor ezzel nincs gond. Mint írtad is, egy kapcsolatban egyenlő félként kezelnéd a partnered, szóval nem lenne nálam akadály, ha egy fiú ilyen.
2015. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ez még egyáltalán nem lenne probléma, szóval igen
2015. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"saját szabályaim szerint élek, nekem senki nem mondhatja meg, h mit csináljak"


Ez elég gáz igen.

2015. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Van az embernek egy kialakított megnyilvánulás közösségekben, ez lehet magának való. De amikor kettesben vagyunk, sőt összeköltözünk és akkor sem ad magából kedveskedést, gondoskodást, odafigyelést, stb., akkor az ilyennel nincs miért foglalkozni, mert csak a sunyiság van mögötte (kihasználja a nő érzelmeit, pozitív energiáit úgymond).
2015. nov. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mint azt fentebb is írtam, azért szokták rám mondani, h magamnak való vagyok, mert nem mindenkivel állok szóba, nem alakítok ki felszínes kapcsolatokat.


Csak valódi őszinte kapcsolataim vannak, ahol fontos egymás szeretete a törődés, és a kölcsönös megbecsülés.

2015. nov. 29. 10:41
 6/16 anonim ***** válasza:
Ugyanez jellemző rám is! :)
2015. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak hát ugye ezek a tulajdonságaim miatt igen kevés emberrel vagyok jóban.
2015. nov. 29. 10:50
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Igen, de csak akkor ha Ő se próbál irányítgatni vagy rám telepedni.
2015. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Én nem bánom,hogy kevés emberrel vagyok jóban,nem kötelező engem szeretni.Érdek,felszínes emberek meg jobb ha elkerülnek.
2015. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Pont ezt írtam, h én senkinek nem mondom meg, h mit csináljon.
2015. nov. 29. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!