Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek olyan pasival, aki szerint soha nem történt meg a Holdra szállás és csak kamu az egész, de amúgy maga a pasi külsőre tökéletes?

Figyelt kérdés
Számítana ez valamiben miközben arcra/alkatra tökéletes ideálotok vagy egyáltalán nem érdekelne benneteket, hogy kamunak tartja a Holdra szállást?

2019. júl. 20. 14:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%

Igen.

De jobb szeretem,ha olvasas helyett sportol egy fiu es a kulsejevel foglalkozik.

2019. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#11: Hát, a helyesírásodból ítélve tényleg jobb inkább ha a pasiddal hanyagoljátok a könyveket és inkább a külsőtökkel foglalkoztok. :D
2019. júl. 20. 15:53
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
Én olyan pasit szeretnék, akivel pont a kérdésedben leírt pasast szívathatjuk. :DDD
2019. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
81%
# 11 Buta emberi leny :) foglalkozz csak a kulsoddel draga.Az nagyon hasznos.
2019. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A holdraszállásban én sem hiszek, de az ilyet ki nem szar**ja le?
2019. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem az a baj, hogy ezt gondolod, az a baj, hogy annyira hiszel benne hogy még hangoztatod is. Igen, abban a társaságban amibe én járok ez roppant kínos lenne, de biztos van ahol nem az és ott turi vannak csajok is, szóval ne add föl.
2019. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy "pasi külsőre tökéletes" bilibe lóg a kezed öcsém, de könyökig! tökéletes ember nincs, se külsőleg se belsőleg sehogy. Nem hogy még te magad hívod annak, ostoba önimádó féreg vagy
2019. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hát hogyha ez az egyetlen amit nem hisz el... Amúgy meg intelligens akk persze
2020. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!