Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Járnátok borderli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Járnátok borderline-os férfival? Mindkét lehetőséget indokoljátok meg.

Figyelt kérdés
Akinek meg tapasztalata is van, azt szívesen meghallgatom, ahogy gondolom más is.

2019. júl. 20. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sajnos volt benne részem. Amikor épp jó passzban volt, akkor minden szuper volt, de pár nap múlva kimondottan gonosszá vált, hazudozott össze-vissza, mindent elkövetett, hogy fájdalmat okozzon. Pár hónapig bírtam, egy életre elég volt.
2019. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Sem szellemi, sem fizikai sérüléssel, betegséggel együtt élővel sem élnék együtt- vannak ugyan fokozatok, mint pl hogy valaki csak laktózérzékeny vagy enyhén szorongósabb típus, de ami már komolyan befolyásolja a társas kapcsolatait és a mindennapjait, az nekem már semmilyen formában sem fér bele. Kegyetlenség, ez van, van éppen elég egészséges ember is, akik közül választhatok, csak azért mert ez így a polkorrekt, nem fogom direkt nehezíteni az életem. Más kérdés, persze, ha valahol megismerem, egymásra hangolódunk és beleszeretek, akkor oké, akkor értelemszerűen keresném a módját, hogy együtt legyünk és élhető kapcsolatunk legyen, de azért ha választhatok, inkább egészséges embert választanék.
2019. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ez egy olyan betegség, ami mellett nem tudnék őszintén boldogan együtt lenni vele. Az ezzel együtt járó tüneteket nem tudnám megfelelően kezelni.

2019. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Párom bipoláris.

Tudom, hogy a két betegség nem ugyanaz.

Mindenki le akart beszélni. A kapcsolat eleje katyvasz volt, azóta lecsitultak a dolgok, már együtt is élünk.

Nagyon szeretem.

Itt a türelem a lényeg, és az, hogy az ember értse a másikat.

A borderline persze nem egyenlő a bipolárissal,

2019. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha választanom kellene, akkor nem. Az egyik munkatársam borderline-os. Ha jó kedve van, akkor hihihi-hahaha minden, ha rossz kedve van( akár 1 órán belül váltakozva a jó és a rossz kedv) elkezd ütögeti mindent, meg kiabál és hazudozik össze-vissza. Semmi bajom nincs vele, tudom, hogy beteg, de ezt otthon én nem tudnám elviselni. Bocsi
2019. júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!