Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi volt a legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi volt a legrosszabb dolog egy randin?

Figyelt kérdés
Mi volt a legrosszabb dolog, tett, mondat, viselkedés a randi közben, előtte vagy utána amit egy férfi produkált számotokra?

2019. júl. 21. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1, Az autómat akarta kipróbálni, velem alig foglalkozott

2, Elkérte a 30 dekányi pogácsa árának a felét

3, Felhívta a felesége, majd hosszan beszélgettek, megértettem, hogy dehogyis rossz a házasságuk

3 randi, 3 életre szóló tanulság.

2019. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hosszan ecsetelte azt hogy hogy kínozták meg egy macskát valami haverjával.... nagyon kiábrándultam emiatt beteg embernek gondolom.


Szembejött az exe és mondta neki hogy csatlakozzon hozzánk 😀Nahjo ez inkább vicces volt

2019. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezek komolyan megtörténtek? Legalább maradandóak voltak bizonyos szempontból :)
2019. júl. 21. 12:02
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Értem jött, majs közölte, hogy használnia kell a wct. Mondtam neki, hogy az emeleten van. 1 órát volt ott, majd mikor lejött közölte, hogy véletlenül összecsapta a szart a falon. Adott 5000ftot majd hazament. Nagyjából feltakarított, de ez kevés vígasz volt. Pedig jó faszi volt
2019. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És mi volt a legrosszabb, amit ti csináltatok?
2019. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Kamu indokkal haza rohantam... mentség hogy nagyon be ijedtem tőle és még fiatal voltam , egy idegen varosban ahol csak parszor jartam előtte.
2019. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Kínos csend. Nem csak pár percig, az egész randin. Mindezek után még le akart smárolni.


#5: Kínos csend. A 18. szülinapomon még nem voltam tisztában vele, hogy a helyiek külföldön csak szexet akarnak az odalátogató lányoktól. (Bécsben voltam)

2019. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az első randin aranyosnak tűnt a srác, rózsát hozott, elmentünk teázni... A másodikon moziztunk, utána hazakísért, és megcsókolt... Annyira borzalmas szájszaga volt, hogy majdnem elhánytam magam :/ Nem mertem ott megmondani neki, inkább később koptattam le. Szegény, lehet,h csak beteg volt vagy én nem tudom, de tényleg rosszul lettem tőle :/ Mondjuk amúgy sem volt álmaim pasija, de ez nagyon betett az összképnek.
2019. okt. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!