Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy nővel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy nővel, de nem tudok kiigazodni rajta, Esetleg valami jó emberismerő?

Figyelt kérdés
Mikor meglat mindig mosolyog, sokszor olyan jól elbeszelgetek vele, sokszor meg mintha nem is ismernénk egymast. Tegnap este elmentem bulizni,ő is ott volt más más tarsasaggal mentünk, odaszaladt megolelt, elvoltunk.. Aztan ma meg írtam neki, fent van facebookon de meg sem nézi, csak 4-5 óra múlva, sokszor van így. Olyan érzés mintha leszarna, Csajok mit gondoltok erről? Jatszadozik? Én megszerettem nagyon, de ugy erzem hogy szinte nulla eselyem van? Valami jó tanacs? mit tegyek?

2019. júl. 22. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Hívd el randizni! (Ne Facebookon!)
2019. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

“facebook-on megse nézi, csak 4-5 óra mùlva..”


Na ezen ne akadj fenn...nem mindenki olyan facebook függō, hogy folyton ott lógjon és mindig válaszolgasson. Csak a facebook miatt érzed így?

Amúgy te miképp viszonyulsz hozzá? Kimutatod az érdeklōdésed? Csak mert ha te nem közeledsz, akkor lehet ō se fog.

Szerintem kedvel téged, van esélyed, de lehet nincs oda érted, talán több jelentkezō van és nem föltétlenül fog téged választani, miközben nálad jelenleg ō az egyetlen, ha jól értem..

2019. júl. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!