Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kihez forduljak segitsegul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez forduljak segitsegul?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, hogy ekezet nelkul irok, de meg ehhez sincs erom. Ugy erzem, hogy egy darabot vettek el tolem, a masik felem akivel kolcsonosen szerettuk egymast egyik pillanatrol a masikra veget vetett az egesznek. Sose veszekedtunk, olyanok voltunk mint egy ikerpar, akik befejezik egymas mondanivalojat es olyan tuz volt kozottunk, mint sose senkivel. Pedig voltam szerelmes. Most ott tartok, hogy 3. Napja nem ettem egy falatot se, annyit sirtam hogy mar azt se tudok, nyugtatokkal birom ki a napjaim. Eszembe jutott az ongyilkossag es nem tudom kiverni a fejembol, pedig alapbol egy pozitiv szemelyiseg vagyok. Szakitasi ok, hogy felrelepessel vadolt meg, - o mar nem tud tobbe bizni. Kozben nem is tettem semmit es ez felorol, hogy alaptalan indok miatt lett vege annak, amit orokke terveztunk. A vege az lett, hogy engem es a csaladom tiltotta mindenhonnan.. beszelni se tudok vele. Hogy tudnek ebbol kimaszni? Talalkozni sincs kedvem, de meg beszelgetni sem csak aludnek egesz nap. Mit tegyek?

#öngyilkosság #bizalom #kölcsönös szeretet
2019. aug. 9. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"a masik felem akivel kolcsonosen szerettuk egymast egyik pillanatrol a masikra veget vetett az egesznek. "

Akkor mégsem volt kölcsönös a szeretet. Szakítani akart, ezért kitalálta, hogy biztos megcsalod. Ilyen személyért nem érdemes szenvedni.

2019. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Ugyan ebben a helyzetben vagyok, az én barátnőm, sok év után indok nélkül hagyott el, és azthiszem ez feldolgozhatatlan

24/f

2019. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kölcsönös lett volna minden, ami írsz, akkor nem vádolt volna meg.

Életed nagy szerelmét nem taszítod el egy alaptalan sejtés miatt.

Lehet, hogy nincs igazam, de nekem kicsit úgy tűnik, mintha indokot keresett volna a szakításra és ezt találta.

Nem bagatellizálom el a fájdalmadat. Nagyon tud fájni, de mindenki életében megvannak a nagy csalódások. Ezeket túl kell élni. Én pl. pár hónap alatt 10kg-ot fogytam az exem után. Semmit nem ettem, mert mindentől hányingerem volt. Azt hittem, hogy belehalok. Nem haltam bele. Feldolgoztam. Slusszpoén, hogy egészen jóban vagyunk, amióta már nincsenek sérelmek. Mindketten házasok vagyunk, nem kezdenénk újra, de néha beszélünk. Régen nincs már bennem nosztalgia. Egy barátot látok benne.

2019. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Hiszti, hiszti, hiszti.....


Hagyjuk már ezeket a kamu, melódrámákat az elhagytak meghalok hlyeséggel....


Akár férfi, akár nő vagy, normális ember ilyet, igy és ilyen helyen nem ir. Nem itt akarja megváltani a világot és megtalálni az élet értelmét.

2019. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

1,essel és 4-essel is egyet értek.


1. ez melléduma amit kitálalt neked, valamit mondani kellett, ez jutott először eszébe

2. nem kell a brühü brühü brühü.


Mindenki elhiszi, hogy egy jó kapcsolatnál ahol évekig dúl a szerelem és minden tökéletesnek tűnik és úgy érzi az ember, hogy a másik felét találta meg és boldogabb még nem volt......ott ha otthagyják a másikat 1-ik napról a másikra akkor bumm hidegzuhany.


De nagy idióta és retardált az, aki ilyen miatt öngyilkos lenne. És feladná az életét és nem enne semmit.


Akik ilyenek mint te, és hidd el sokan vagytok, azoknak valóban egy jéghideg zuhany kell mikor ott ülnek és hallgatják a brühühü zenéket. Egy hideg vödör víz.


Sajnos nem teheti meg mindenki, hogy ilyenkor pityereg és jajj vége a világnak. Nem, a legtöbb embernek dolgoznia kell, fent kell tartania egy életet.


Hiába van pl 5 gyönyörű év és azt hiszed ő az igaz szerelmed, ha 5 év után vége, akkor NEM ő volt az!

2019. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem alaptalan indok miatt lett vège, hanem mert már nem szeret. Aki szeret, az egy gyanú miatt nem szakít, csak ha 100% bizonyosságot nyert (sokan mèg akkor sem, de az már más eset).

Szóval ezen gondolkozz el, ha ez az indok tènyleg alaptalan volt, akkor a te nagy ő-d egy gerinctelen patkány, akibe annyi nem volt, hogy èrtelmesen szakítson, ès ne rád kenje, hogy jobban szenvedj. Így nèzve meg már nem is kár èrte egyáltalán.

Túlmisztifikáltad őt is, meg a kapcsolatotok is.

Vegyèl egy nagy levegőt, foglald le magad mással, keress hobbit, menj szórakozni a barátaiddal, akármi. Csak ne bánkódik egy ilyen szemètlada miatt.

2019. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!