Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakitsak a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak a párommal?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, én 30N, Ő 40F. Ez idő alatt többször is szakítottunk kis időre, de mindig visszataláltunk egymáshoz, pár hétnél tovább úgysem bírtuk. Neki van egy előző kapcsolata, ahol van egy közös gyerek. (Én nem akarok babát.) A kisgyerek is egy konfliktusforrás, mert az anyja nem neveli, csak ha gondol egyet, meglátogatja őket, és ott van hetekig a lakásban. A páromtól nemrég kaptam gyűrűt. Azt hiszi most, hogy minden rendben van kettőnk között, éppen egy rgy hetes kiránduláson van a rokonaival. Mikor hazajön, szakítani akarok vele. Az ok az, hogy mig ő távol van, én azon kaptam magam, hogy más férfiakra gondolok. Szerintem ez régen egy kapcsolat végét jelzi. Jobbnak láttam kilépni, egy megcsalást megelőzendő. Ti mit gondoltok?
2019. aug. 9. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
már eldöntötted. És ahogy a szavaidból kiveszem, neked semmi kedved ehhez az egész kapcsolathoz :)
2019. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok itt a probléma, kedzve azzal hogy 1 év alatt többször is szakítottatok pedig ennek a rózsaszínködös romantikus időszaknak kene lennie. Hiába nem vagytok már tinik.

Szerintem jól teszed, egyszerűen mondd el neki amit érzel, kedvesen, nem bunkón (gondolom nem akarsz vele rosszban lenni vagy ilyesmi) és szépen nyugodtan váljanak el útjaitok. Személyesen mondd el neki.

2019. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

"Szia! Üdvözöllek a "kidob-lak"-ban. Egy vendégünk van: Te" :D


Amúgy meg akkor fogsz igazán szakítani amikor már picit sem érdekel milyen hatással lesz ez rá.

2019. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Ne messengeren, ahogy velem tették.


25/f

2019. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!