Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a párommal? Többször próbáltam már, eredménytelenül.

Figyelt kérdés

Nagyon régóta együtt vagyok a barátommal, azonban a kapcsolat nem biztos pont az életemben, elejétől kezdve rengeteg a veszekedés, és ezt megelégeltem. Szinte minden hónapban legalább egyszer felmerül a szakítás, de a megszokás hatalma miatt küzdök a páromért és ő is értem. Már nem érzem jól magam vele, másra vágyom, de nem tudom kimondani. Többször volt már, hogy szakítottam vele, de akkor mindig írt, hogy komolyan gondolom-e és megsajnáltam, visszafogadtam. Egyszer volt olyan, hogy ő haragudott meg rám és dobott ki (tulajdonképp túlreagálta), na akkor nagyon biztos voltam a szakításban, de akkor is megpuhította a szívem.

Mint ember, nagyon szeretem és értékesnek tartom, de páromként már nem tesz eleget. Azért bocsájtottam meg neki mindig, mert nem akartam megbántani. Sajnos ez így nem mehet tovább, már nagyon szeretnék egyedül lenni, besokalltam a kapcsolatból, de be kell látnom, hogy önerőből nem tudok szakítani. Mit tanácsoltok?


2017. okt. 22. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha magadtól nem tudsz szakítani akkor még nem elég szar a kapcsolatod és meg lehet oldani. De próbálkozz, hátha.
2017. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is ilyen hejzetben voltam csak kicsit maskepp.Beleszerettem masba es igy konnyebb volt a felejtes.Egyszer szakitas utan kibekultunk visszamentem hozza de csak egy napig tartott ,utanna teljesen vege lett,de sokaig utanna is konyorgott de nem engedtem az erzeseimnek.En azt tanacsolom legy eros hatarozott barmilyen nehez es vess veget mert nem lehet valakivel sajnalatbol es megszokasbol lenni,es ugy is egyszer a vege a szakitas lesz.Jobb minnel hamarabb mint kesobb.Tapasztalatbol mondom.
2017. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen javítani? NE tápláljuk tovább két gyenge ember tüzét.

Kérdező, ám lehet így élni. Ismerek embereket, akik így éldegélnek. Hidd el, X évtizedes házasságban is. Ha ilyen életet akarsz magadnak, akkor maradj vele, meg sajnáld meg, mint egy kóbor kiscicát.

A szakításon kívül azt tanácsolom,hogy nőjj fel agyban is. Ez a viselkedés tini korban még elmegy, de felnőtteknél már nem. Egy felnőtt ember határozott, tudja mit akar és ha eldöntötte hogy vége, akkor vége. Nincs vissza babusgatás meg sajnálgatás. Ellenben egy határozatlan embert könnyen befolyásol a másik, mint tapasztaltad. Érzelmileg.

2017. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor eleg rossz lessz a helyzet, nagyobb lesz a motivaciot a szakitasra, mint a megszokas ereje. Csak ki kell varni.
2017. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!