Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mondják, hogy szakítsak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondják, hogy szakítsak a párommal, de én még szeretem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én 21 éves vagyok ő 23,távkapcsolatban vagyunk másfél éve. A kapcsolat elején aranyos,figyelmes volt,adott magára,olyan fél év után már elengedte magát és sokkal bunkóbb lett mindenkivel. Állandóan féltékeny,nem merek szólni neki,ha elmegyek szórakozni barátokkal,főleg ha fiúk is vannak,mert bogarat ültetnek a fülébe,hogy megcsalom. Egyszerűen taszító lett az egész ember,pedig nem így ismertem meg,nagyon sokszor megbánt mikor telefonon írogat,élőben viszont ölel,szeretget,el sem akar engedni,akkor próbál a kedvemre tenni. Nekem ez túl sok,hónapok óta akarom jó útra terelni,de egyszerűen leszar.Múltkor kértem,hogy szüneteltessük ezt a kapcsolatot,erre egyből felhívott,hogy ő mennyire szeret,még sírt is,mert nem akar elveszteni. Nagyon sokszor átbeszéltem vele ezt a témát,mindig ígérgeti,hogy megváltozik,és szeretném elhinni,hogy így is lesz. Szeretem de nem vagyok boldog így amíg nem változtat. Ti mit tennétek?

2018. márc. 28. 00:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném,hogy sosem adtam neki okot,hogy féltékeny legyen,eszemben sem jutna őt megcsalni,mégis,ha elmegyek csak barátnőkkel szórakozni(itt nem szétcsapós bulira kell gondolni,hanem egy ital és csajos dumálgatások,esetleg mozi)számon kér,hogy mit csinálok,hol vagyok,mikor szándékozom hazamenni,és mindig jön ez a kérdés,mikor mondom kimegyek városba a lányokkal: "Faxnak,nem látod őket eleget minden nap?" Ilyenkor érzem azt,hogy instant kidobnám,de nem bírom megtenni.
2018. márc. 28. 00:10
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Hidd el eljön az a pont, mikor fogsz tudni vele szakítani. Velem is hasonló volt. Volt barátom ugyan ezt csinálta velem. Számtalan esélyt adtam neki. Rokonok, barátok, ismerősök, családtagok mindeki momdta, hogy dobjam már ki. De annyira szerettem és sajnáltam, hogy nem tudtam megtenni. Ő is sírt. Rengeteget. Nekem pedig túl érzékeny volt a lelkem, hogy nemet mondkak szegény összetört fiúnak. Végül odáig fajult a féltékenykedése, lelkiterrorja, zaklatása, hogy egy legutóbbi beszólásánal otthagytam a fenébe. Ha hallgatok a többiekre rengeteg lelki és fizikai fájdalomtól kíméltem volna meg magam.

Szóval én csak annyit tudok neked tanácsolni, ha nem válrozik a dolog pozitív irányba, akkor szedd össze minden erőd és dobd ki. Akármennyire sír, akármit ígér, hogy "most másképp lesz", "msot tényleg" megváltozok", ne enyhülj meg, mert, ha eddig nem tette ezután sem fog.

2018. márc. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

Aha, szóval eljársz bulizgatni, néha fiúkkal is, te meg nem érted, miért ideges a barátod?

"kedves" barátnőid meg gondolom nyomják a dumát, hogy dobd ki, hagyd ott, stb.

Az, hogy azt mondod, nem csalod meg, az senkinek sem elég. Szó elszáll...

Ő veled akar lenni.

De ha ennyit barátnőzöl, meg fiúzol még, akkor minek neked kapcsolat?

Jól átvertél egy srácot.

Inkább azért hagyd el, mert jobbat érdemel nálad.

2018. márc. 28. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

" https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


És akkor kiír egy kérdést, miért van ennyi rossz párkapcsolat, miután itt is jól megkeverte a szrt....


Komolyan, ennyi rosszindulatú, kárörvendő embert, akik "tanácsot" adnak párkapcsolati kérdésekben.

Undorító.

2018. márc. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as sokkal többet vagyok a barátommal,mint,hogy eljárok bulizni,miatta hanyagolom el a barátaimat,szóval ...
2018. márc. 28. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom milyen aalapon mondod kedves #3-as, de attól, hogy valaki eljár kikapcsolódni a barátnőivel nem jelenti azt, hogy meg is fogja csalni a barátját. Igaz az más kérdés, hogy én inkább a párommal mennék el bulizni.

Nekem is van barátnőm én is találkozok vele. Nem ezzel van a baj. Nem is azzal, ha vannak más fiúk a közelben, mert sokszor óhatatlan elkerülni öket. Pl bemész egy kávézóba, gyorsétterembe nrm csak azonos nemű emberek lesznek ott.

Van, hogy az én párom is féltékenykedik és teljesen alaptalanul. Volt, hogy azon veszett össze velem, hogy egy régi osztálytársamnál érdeklődtem, hogy miújság vele, hogy megy az egyetem stb.


Attól még, hogy azt mondtam a kérdezőnek, hogy szakítson, közben pedig megkérdezem miért kell szakítani, szétmenni stb. Mindjárt elmagyarázom.

Én most benne vagyok egy boldog, harmónikus kapcsolatban és arra voltam kíváncsi, hogy őrizhetem ezt meg. Pont a kérdező volt az, aki részben motivált ezzel a kérdésemmel kapcsolatban.

Az, hogy azt mondtam szakítson azért mondtam, mert én is átéltem hasonlót és rengeteg rossztól megkíméltem volna magam, ha hallgatok a józan észre.

Nem azt mondom, hogy ha baj van egy párkapcsolatban akkor jujj azonnal dobjuk el. Nem. Előbb meg kell "javítani". Ha viszont már ez sem működik, akkor lépni kell. Ha több a veszekedés, mimt a boldog pillanatok egy kapcsolatban ott már nagy a baj. Főleg, ha nem tudnak a felek dűlőre jutni. A problémamegoldás kommunikáción alapul és ha ez nincs meg, vagy megvan, de nincs foganatja ott fölösleges bármit is erőlködni.

2018. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!