Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újra akarja kezdeni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra akarja kezdeni, vagy csak szimpla barátságot szeretne?

Figyelt kérdés
Egy kollégámmal, egyben barátommal úgy alakult, hogy 15 év barátság szerelembe ment át. 10 hónapig tartott a kapcsolatunk, szakítottunk egy félreértés miatt. 3 hónapig feszült volt a viszonyunk, alig beszéltünk. Most 1-2 hete pár naponta kávézni hív. Elkezdtünk sokat beszélgetni, olyan, mint a kapcsolat előtt.( Bár nem annyira közvetlen, fesztelen) Nagyon kedves, figyelmes, látom a tekintetén, hogy nincs ezen az egészen túl. Mint ahogy én sem, mert ugyanúgy szeretem. Mi lehet a célja? Visszaállítani a régi barátságot, vagy újra kezdeni a kapcsolatot, most még egyelőre tapogatózva? Azt ne írjátok, hogy szex a cél, mert tuti nem az. Segítsetek, kérlek, nagyon szeretem, de nem merek lépni felé. Nem akarom elrontani.
2019. aug. 10. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem lát senki a fejébe.Nem szeretem a kerülő utakat.Kérdezd meg tőle egyenesen, ha ennyire érdekel.Ez a legtisztább.
2019. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha félreértés volt, akkor azt kéne tisztáznotok.

Aztán tovább!

Hajrá!

2019. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk mi jár a fejèben. De legrövidebb út mindig az egyenes. Èn azt tudnám tanácsolni, hogy mikor egyszer így elhív, akkor menj el, ülhetnek be valahova, ès nyíltan kèrdezz rá, hogy mit èrez veled, veletek kapcsolatban, ès te is elmondhatod, hogy mit gondolsz. Ezzel nem rontod el, vagy ha mègis, akkor eleve nincs is èrtelme az egèsznek.

Èn azt gondolom, hogy mivel te szereted, barátságot ápolgatni vele teljesen felesleges, az nem barátság, hogy az egyik szerelmes. Szóval vagy próbáljátok meg újra kapcsolatkènt, vagy inkább kerüljètek egymást.

Azt gondolom ezzel a beszèlgetèssel nem is vállalnál kockázatot, mert legalább kiderül mi a cèlja, nem gyötörnek kètelyek. Mègha a rosszabbik verzió is teljesül, tehát csak barátságot akar, legalább nem remènykedsz feleslegesen tovább, hamarább túl tudsz lèpni.

2019. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!