Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megéri eldobni a barátságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri eldobni a barátságot azért, hogy később jobb legyen? Tanácsok/tapasztalatok? Leírásban részletezem.

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakítottunk barátommal. Ő nagyon sokat dolgozik, én még iskolába járok, és megbeszéltük, hogy a magunk dolgára fókuszálunk inkább. Meg hogy barátok maradunk, én pedig belementem. Így nehezebben léptem túl a szakításon, és úgy érzem, ha beszélgetünk is, az nem ugyanolyan. Ált. csak egy sorozat a téma, ám több nem történik köztünk, tehát ezt barátságnak sem tudom, mennyire nevezhető. Arra gondoltam, hogy nem keresném egy darabig, mert ez így nem állapot.
2018. jún. 12. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs is mit eldobni, ez kiderül a leírásodból.

Személy szerint nem hiszek az exek barátságának lehetőségében.

2018. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megéri. Nem tudsz barát maradni vele még akkor sem ha már a végén ellaposodott a kapcsolat vagy már szinte úgy tekintettetek egymásra mert attől még létezik női illetve férfi hiúság ami alapvető emberi érzés hogy nem tetszene a volt párját mással látni és úgy hogy barátok maradtok.
2018. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te most össze akarsz megint gabalyodni vele?

Ok.Ne keresd,fókuszálj másra,másokra.Nem hinném,hogy a vele való barátságod kívánalmaid szerint javulna de ha mégis annak ágyjelenet lesz a vége.

2018. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!