Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy győzzem meg magam arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg magam arról, hogy jobb lesz nélküle? Egyszerűen nem tudok túllépni

Figyelt kérdés

4 éve már hogy egy férfi jelen van az életemben. Neki nagyon rossz időszaka volt amikor megismerkedtünk, támogattam, mindig mellette voltam stb. Folyamatosan amított, hogy együtt leszünk mint egy normális pár. Soha nem csináltunk semmit együtt néhány kivétellel, de nem is csak a szexert volt velem mert jött magatol hozzam aludni, akkor is ha épp nem tudtunk szexelni. Csak néhány barátja előtt vállalt fel, nem volt normális kapcsolat. Sokat bántott és megalázott, de én nagyon szeretem meg mindig. Akárhányszor kiakartam lépni a “kapcsolatból” mindig vissza sirta magát, odajött ahol éppen vagyok stb. Ami szerintem már beteges volt, pedig kertem hogy tartsa tiszteletben a kérésemet, hogy nem akarok vele lenni. Nem beszéltünk 5 hónapig, aztán egy muszáj dolog miatt újra felvettük a kapcsolatot. Az az 5 hónap maga volt a pokol, de úgy voltam vele, hogy ki kell bírni es jobb lesz. De sajnos nem lett jobb. Néhány hónapja kb mindennap beszélünk. Heti néhány alkalommal összefutunk, azt mondja szeret de meg sincs velem. Mondom neki, hogy ez nekem így nem kell, de egyszerűen valami hozza kot, és nem tudom lezárni végleg. Hogyan tudatosítsam magamban, hogy ez nekem nem jó, és ne hívjam fel és ne keressem?

Ráadásul 15 év korkülönbség van köztünk. 25L



2019. aug. 11. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit vársz egy 40 éves faszitól? Vagy van családja és etet téged. Vagy csak etet téged, mert naiv vagy.

Imásja, hogy te rajongsz érte, neki meg egy kényelmes játék vagy, akiért néha lemegy pincsibe, mert tudja, hogy úgyis akaratgyenge vagy.

Miért is nem jó neked a korodbeli srácok, akik egészséges pszichével is rendelkeznek?30n

2019. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én sem tudom, hogy mit akarok..

nincsen családja, és nem feküdtünk le már 10 hónapja, de igyis a nyakamra jár folyamatosan

2019. aug. 11. 22:11
 3/9 A kérdező kommentje:
És ésszel fel is fogom, hogy 40 éves, de egyszerűen akkora hatással van rám, hogy nemtudok vele mit kezdeni. 2 előző komolyabb kapcsolatom volt, ok csak 2-3 évvel voltak idősebbek nálam. És tudom, hogy sok ez a 15 év, családalapítás szempontjából is, és tudom, hogy ez nem jó, de nem tudok mit csinálni. Szeretem, és akárhogy próbálom nemtudom elfelejteni. Tanulok, dolgozok, vannak barátaim, eljarok szórakozni, de ha valaki már közeledik felém, rögtön visszautasítom, mert olyan érzésem van hogy megcsalom öt, pedig nem vagyunk együtt. Nem akarom a 20as éveim többi részét neki adni, kapott már igyis majdnem 4 évet
2019. aug. 11. 22:19
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer majd nagyon megfog bántani. Azon a ponton fogsz rájönni, hogy te csak egy játékbaba vagy a polcán. Remélem, időben felébredsz!
2019. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó tudom! Írtam, is hogy tudom és igazad van neked is.


De hogyan tudnam végleg lezárni?

2019. aug. 11. 22:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj, ne egyből utasítsd vissza az esetleges esélyes udvarlókat (jó akik már az elején sem szimpatikusak azoknak egyértelműen lapát). Attól mert elmész valakivel kávézni vagy mit tudom én, még közel sem biztos hogy lesz belőle valami, de ha az illetővel jól érzed magadat valamivel megfog akkor meg vétek lenne nem adni egy esélyt a dolognak. Szóval legyél nyitott.

Ezt tapasztalatból mondom, mikor szakitottunk az exemmel bennem volt az érzés, hogy még egy lányt ennyire nem fogok sosem szeretni és nem is kell más helyette. Aztán a melohelyen sokadik unszolásra elhívtam egy szimpatikus lányt randizni, mondván ez még nem garantál semmit. De amit felettebb ecseteltem, annyira jól éreztem magamat vele, hogy már vártam a folytatást. Azóta összeköltöztünk és várjuk a csöppséget :)

2019. aug. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
forditsd át a dolgokat magadban negativra. h mekkora kis féreg, hogy itt színeszkedik, közben meg csak játszik velem, probáld külső szemmel nézni a dologra. nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, ha nem is zártam le teljesen most már nem tud rám hatással lenni a kis kedves pofija h nem látom
2019. aug. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen eszed és tiltsd le. Ennyi. Ha meg ennyire utálod magad, dőlj be neki továbbra is. Mit lehet mondani még?
2019. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vele nem cak a korkülönbség miatt nem lesz családod, hanem azért, mert ócska szórakozás vagy neki és semmi terve veled. De ha így folytatod, mással sem lesz, mert egy ilyen után ácsingózol.
2019. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!