Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szakítani szeretnék, pedig szeretem őt nagyon. Egyszerűen nem tudom elengedni, pedig már régen rossz ez nekem?

Többször kértem, hogy keressük egymást gyakrabban, de mindig fáradt, sokat dolgozik. Ezt mondjuk elhiszem, mert többször elaludt videochat közben.

Én 3x hívtam a héten, ő 1x sem.

Messze lakunk egymástól, ritkán jönnek össze a találkozók.

De most már eltelt 3 het az utolsó óta és nem tudja, hogy el tud e jönni holnap.

Nagyon szeretem és tényleg rendes pasas, sose bantott meg. De szerintem így ez nem párkapcsolat. Féltékeny nem vagyok, és ő sem. Van bizalom, csak nem tudom mire elég.

márc. 14. 19:26  Privát üzenet  

A válaszok
Így lehet türelmetlenséggel elrintani mindent.Nagyon szeretheted,ha emiatt szakítanál.

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 14. 19:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tudom miért türelmetlenség ez tőlem? 3 hete várok a randinkra, ami 3 hete lett lefixálva. Szerintem a legtöbb nő egyáltalán nem várna ennyit egy férfira. De én már eluntam a várakozást, főleg, ha nincs is értelme. .

# 2/6Időpont márc. 14. 19:37 Privát üzenet
Na,ezért nem szereted.Én várnék.

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 14. 19:42 Privát üzenet

Probaljatok közelebb költözni egymáshoz, esetleg osszekoltozni, mert ennek így semmi értelme.

Ramegy a kapcsolatotok a távolságra,ha már nem ment rá.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 14. 19:52 Privát üzenet

Szerintem emiatt nem vagy rossz ember és érthető a probléma. Egyszerűen a másiknak nem prioritás a kapcsolatotok és ezt érzed, emiatt boldogtalan vagy. Ha neked rossz, szakíts, adj esélyt, hogy találj valakit, aki mellett boldog lehetsz.

30n

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont márc. 14. 20:12 Privát üzenet
Nagyon rendes, sose bántott meg és bizalom is van. Lehet,hogy kis idő után a találkozók is gyakoribbak lennenek vagy össze tudnátok költözni. Ilyen pasit kar eldobni, de ha ezt akarod legyen.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont aug. 15. 14:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az már régen rossz, ha barátnőm nem kezdeményez velem kommunikációt, ugye?
Ha regen amikor gondtalanabb volt az eletem es akkor se lett baratnom akkor most hogyan lehetne igy mar hogy sokkal rosszabb lett az eletem?
Lányként nincs más mód, csak a várakozás? Vagy ahol várni kell ott már régen rossz? =D
Megéri várni valakire, türelmesnek lenni és próbálkozni? Vagy ha erre van szükség akkor már régen rossz?
Ha már azon gondolkozom hogy szakítok a párommal akkor szerintetek is már régen rossz?
Ha felmerül bennem a szakítás gondolata, akkor az már régen rossz?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!