Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani szeretnék, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani szeretnék, pedig szeretem őt nagyon. Egyszerűen nem tudom elengedni, pedig már régen rossz ez nekem?

Figyelt kérdés

Többször kértem, hogy keressük egymást gyakrabban, de mindig fáradt, sokat dolgozik. Ezt mondjuk elhiszem, mert többször elaludt videochat közben.

Én 3x hívtam a héten, ő 1x sem.

Messze lakunk egymástól, ritkán jönnek össze a találkozók.

De most már eltelt 3 het az utolsó óta és nem tudja, hogy el tud e jönni holnap.

Nagyon szeretem és tényleg rendes pasas, sose bantott meg. De szerintem így ez nem párkapcsolat. Féltékeny nem vagyok, és ő sem. Van bizalom, csak nem tudom mire elég.


2019. márc. 14. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Így lehet türelmetlenséggel elrintani mindent.Nagyon szeretheted,ha emiatt szakítanál.
2019. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért türelmetlenség ez tőlem? 3 hete várok a randinkra, ami 3 hete lett lefixálva. Szerintem a legtöbb nő egyáltalán nem várna ennyit egy férfira. De én már eluntam a várakozást, főleg, ha nincs is értelme. .
2019. márc. 14. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Na,ezért nem szereted.Én várnék.
2019. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Probaljatok közelebb költözni egymáshoz, esetleg osszekoltozni, mert ennek így semmi értelme.

Ramegy a kapcsolatotok a távolságra,ha már nem ment rá.

2019. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem emiatt nem vagy rossz ember és érthető a probléma. Egyszerűen a másiknak nem prioritás a kapcsolatotok és ezt érzed, emiatt boldogtalan vagy. Ha neked rossz, szakíts, adj esélyt, hogy találj valakit, aki mellett boldog lehetsz.


30n

2019. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon rendes, sose bántott meg és bizalom is van. Lehet,hogy kis idő után a találkozók is gyakoribbak lennenek vagy össze tudnátok költözni. Ilyen pasit kar eldobni, de ha ezt akarod legyen.
2019. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!