Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalásnak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, ha valaki értetlenkedik, hogy nem akarok vele lenni és közben már van más?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy hagyjon, semmi értelme együtt lenni, mert sok gond volt eddig is a több év alatt és mindig, mintha nem mondtam volna semmit, másnapra olyan volt, mint azelőtt. Közben lett más és most fel van háborodva. Hetek óta mondom neki, hogy felejtsen el, elutasító vagyok, de tegnap történt valami. Kicsi ez a város és kiderült, hogy valakinél találkozgatok, de nem titokban, mert tudom, hogy a falnak is füle vagy szeme van.

Tegnap ők ketten beszéltek, gondolom messengeren, de majdnem balhé lett. Eközben én aludtam, reggel néztem csak, hogy szép jelzőket kaptam tőle.. Ez bunkóság volt részemről?


2019. aug. 15. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem, de ezzel te is tisztában vagy... szal tulajdonképpen nem értem a kérdést...
2019. aug. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésed? Akkor most zaklat valaki?? Ilyenkor tudod mi a teendō, nem? Még magyarázkodnod sem kellene amiatt, hogy nem akarod, ilyenkor az ember megfenyegeti a másikat, hogy feljelenti, ha ilyen szitu van, hogy valaki nem ért a nembōl és kéretlenûl nyomul...


Amúgy meg mi történt, mi derült ki?

2019. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Együtt éltek és úgy lett más? Vagy mi, hogy hogy ugyanúgy viselkedett? Ugyanúgy elmentél vele találkozni?
2019. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan szakítottál vele, akkor nem megcsalás.
2019. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Külön élünk 1 éve. Megcsalas e az, ha mondtam neki, hogy hagyjon és nem értette meg. Közben meg lett más és én vagyok a rib..
2019. aug. 15. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem azt kell mondani, hogy hagyjon, hanem hogx VÉGE
2019. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem érti a szót, mit tehetnél?

1 évvel a szétköltözés után miféle megcsalás lehetne?

2019. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!