Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felszínes lennék, hogy ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes lennék, hogy ezért akarok szakítani?

Figyelt kérdés

Lefogytam, kikupálódtam, mások is észreveszik, hogy szép lettem. A barátomat kövéren ismertem meg, én lefogytam, ő meghízott. Nem volt önbizalmam, de most már látom, hogy egyrészt helyesebb pasim is lehetne, másrészt ő egész este tvzik, mindig hívtam hogy jöjjön velem sportolni, soha nem jött el, eszi a gyorskajákat stb. Már nem tudok az életmódjával sem azonosulni, sok tulajdonsága idegesít.

Felszínes lennék, hogy jobb pasit szeretnék, akivel az életmódunk is hasonló?


2018. jún. 5. 12:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes, amíg te is dagadt voltál, önbizalomhiánnyal és nem kellettél senkinek, akkor nem voltál elégedetlen a pároddal.


Eleve nem kellett volna vele összejönni, ha ő neked nem felel meg (amúgy teljesen jogosak az elvárásaid, csak nem most kell kitalálni őket, amikor hirtelen rájössz, hogy a szamár helyett lovat is kaphatsz már).

2018. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
+1
2018. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem feltetlenul mondanalak annak.Es ha otthagynad jogos lenne...de nem azert lenne jogos,mert szebb lettel mint O,hanem azert mert mar nem vagytok egyhullamhosszon... ha neked sikerult kilepned a komfortzonadbol,es sikerult hatra hagynod a rossz tulajdonsagaidat,akkor szerintem egy olyan ember,aki nem tesz sem sajat erdekeben,sem az egeszsege erdekeben semmi elore lepest,csak lehuzna a tovabbiakban. Minden elismeresem,hogy egy ilyen par melett sikerult fejlodnod.
2018. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem felszínes dolog. Más irányba indult el a fejlődésetek. Hosszú távon úgysem működne, ha Neked az aktív pihenés jön be, neki meg a passzív.
2018. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
A "jogos" értelmezhetetlen, de míg én kövér voltam, nem akartam pasit, mert tudtam, hogy csak ilyen jutna. De gondolom, jó érzés volt, hogy kellesz valakinek és nem vagy egyedül.
2018. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
1.: amig "dagadt" voltam, nekem is megfelelt az, hogy folyton pizza van, meg krumpli és hogy nem megyünk el sehova, ahol minimálisan is mozogni kéne
2018. jún. 5. 12:28
 7/19 anonim ***** válasza:
37%

Mielőbb szakítsál. Rúgnám ki a párom, ha így gondolkodna:) Ezek szerint soha nem éreztél semmit iránta. Kellett aki dug és ez jutott:)

Most már jobb pasit érdemelsz:)))

Az biztos jobban fog dugni, de villogni lehet vele:)

Arról egy szót nem írtál, volt egyáltalán valamikor érzelem.

Jobb pasinál sem az érzelem a fontos ezek szerint:))

2018. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
8.: szerettem, most is szeretem, de egyszerűen nem tudom elviselni a dolgait, nem tudok ilyen életmódot folytatni vele, ő pedog nem akar semmit változni
2018. jún. 5. 13:02
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egymáshoz valók vagytok.És ezt nem testalkatra értem.
2018. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6%

Nem hozzád való a gyerek.

Ő leragadt a ,,dagi" mindsetnél.

Először vond meg a szexet tôle,hogy így már nem kìvánod mint férfit és vagy változtat vagy menjen keressen magának egy hasonló nőt.

Èrezze,hogy kellesz a jobbnàl jobb paliknak.

2018. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!