Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nőnek, ha ők szakítanak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőnek, ha ők szakítanak már kapcsolaton belül elindul a lezárás, illetve a gyász folyamata?

Figyelt kérdés
Valószínűleg így van.És a vége felé találnak jobb lehetőséget emellé (új férfit), akkor ténylegesen feldolgoztak mindent? Lehetőleg nők tapasztalatai érdekelnek (30 körüliek)

2019. aug. 16. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
"Valószínűleg így van" Nem, egyáltalán nincs mindenkinél így.
2019. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Csak a saját tapasztalatomat tudom leírni Neked (38N), én szakítás előtt hónapokig rágódtam ezen, de egy idő után be kellett vallani magamnak, hogy ez nem megy tovább. Mire idáig eljutottam, fejben és érzelmileg is egyre inkább lezártam magamban, így nekem már könnyebb volt szakítani és lezárni, míg neki akkor kellett elkezdenie a folyamatot. Nem volt fair a részemről, de sokáig nem tudtam eldönteni, mit akarok. Nálam nem volt szó másik pasiról.
2019. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen, általában.
2019. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
32 vagyok, 7 év után szakítottam jópár éve, nem volt semmi gyász és miegyéb nyavaja sem utána sem alatta
2019. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Mindkettőt lezártam, mire szakítottam. Szóltam mindkettőnek hónapokkal előtte, hogy gond van, változtasson, nem tették meg, úgyhogy mire szakításra került a sor, továbbléptem lelkileg.


30

2019. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Ezért szakítanak sokan csak akkor, amikor már másik kapcsolatba is lépnek.
2019. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Igen, ebben lehet valami. Elég sok olyan nő van, aki amint véget vet egy kapcsolatának, már ott is a másik. Nyilván az előző rossz kapcsolatában csak a lehetőségre várt, mikor bukkan fel az új jelölt, hogy szakíthasson a régivel. Ilyen esetekben én arra gyanakszom, hogy a nő már rég lezárta magában a kapcsolatot, és csak idő kérdése a szakítás.
2019. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 A "nő" szót írd át emberre. A férfiak ugyanúgy liánoznak.
2019. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!