Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van-e itt olyasvalaki, aki...

Van-e itt olyasvalaki, aki rájött, hogy a jelen problémáira a múltban kell keresnie a válaszokat?

Figyelt kérdés
Sikerült megtalálni ezeket a válaszokat? Sikerült az út végére érni és rátérni a jelenre?

2018. márc. 16. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem baratom. Ne visszafele nezz, hanem elore :)
2018. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen.
2018. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem. A múltat ismerni csak azért jó, hogy tudom, hogy miért vagyok ilyen. De a megoldásban a múlt nem segít. A megoldás a jelenben van és a múlt lezárásában.
2018. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2018. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
"Hatalmas hiba egy emlékkel azonosítani azt ami most történik, mert az emlék egy megismételhetetlen pillanat lenyomata."
2018. márc. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nem oldódott meg.
2018. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is igen, már rég, és nekem sem oldódott meg, hiába vagyok akármilyen tudatos.
2018. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen. Anya nélkül nőttem fel, lelépett, felém se nézett. Hiányosnak, defektesnek, nem szerethetőnek éreztem magam akit bármikor bárki elhagyhat. Pontosabban tudatosan, az eszemmel tudtam, hogy ez ostobaság, hiszen rokonok,ismerősök mindig voltak mellettem és sokakkal jó kapcsolatban vagyok, elismeréssel gondolnak rám, ettől függetlenül belülről, alig észre vehetően, de állandóan kísért ez az érzés. Bizalmatlan voltam. 7 éve vagyok a férjemmel, most már nincs nyoma ezeknek a negatív érzéseknek, egyszer csak elmúltak, már fogalmam sincs hogy juthatott akkoriban ilyesmi az eszemben. Tudom 100 %-ig, hogy egyszeri, megismételhetetlen vagyok az életében és oda van értem.


Nem tudom, a Te esetedben mi okozza a problémákat, ha gondolod írd le, hátha tudunk segíteni pár tippel, gondolattal! ;-)

2018. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!