Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mással is volt ilyen? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt ilyen? Nem érzek semmit.

Figyelt kérdés

A párom szakított velem. Nem ért váratlanul a dolog, de én nagyon küzdöttem is érte és szerelmes is voltam. Már eltelt egy idő, de nem érzek semmit. Néha kicsit sírok vagy dühöngök, de mintha nem lenne semmi a szívem helyén, mintha a szeretetet és a hiányt a szakítás utáni napon elvágták volna. Nem is aggódom, de az eddigi szakításaim után mindig gondoltam a másikra, vele álmodtam, sokszor jutott eszembe.

Létezik ilyen, hogy egy szakítás után az ember ennyire ki tudja irtani a másikat magából vagy csak "késik" a gyász?

(A szakítás maga nem volt csúnya, békésen váltunk el, viszont olyanokat mondott amik akkor nagyon összetörtek.)



2019. márc. 13. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt olyan,hogy felkeltem mâsnap,és mintha mindent elvágtak volna.Előtte mintha sose szerettem volna.Jó érzés volt,legördült egy szikla a vállamról.Most nemrég.is hasonlóan t9rtént,pedig azt hittem sose mùlik el.Mint amikor csipkerózsikát felébresztik a 1000 éves álomból.Típusfüggő.És nem vagyok érzéketlen amùgy.
2019. márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, szinte katartikus élmény volt. Meglepődtem én is saját magamon, hiszen szerettem, de olyan volt, mintha láncok súlya esett volna le rólam.
2019. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan, amikor először hónapokig megkönnyebbülést éreztem, majd jött a szomorúság. Meg volt olyan is, ahol csak úgy túlléptem egyik pillanatról a másikra.

Mondjuk, az is számít szerintem, hogy hogy lett vége.

2019. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!