Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám visszaszerezni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni? Nagyon elrontottam!

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, aki számomra kívül is belül is tökéletes volt. 3 hete szakított velem és ma láttam meg, hogy új párja van, ami nagyon padlóra küldött. 2 évet voltunk együtt és rettentően fáj azt látni, hogy máris túltette magát rajtam és egy másik pasassal van együtt.

A szakításról annyit, hogy az utóbbi 1 évben nagyon elhanyagoltam. Kb heti 2x találkoztunk, 2-3 hetente volt együttalvás, pedig mindketten pestiek vagyunk. Ő ezt sérelmezte, többször is beszéltünk erről (3-4x komolyabban), akkor ő mindig kifejtette hogy neki ez mennyire nem jó és változtatnom kéne. Én mindig megígértem, hogy változtatni fogok, ment is utána egy pár hétig, de aztán valahogy megint el kezdtem "hanyagolni". A hanyagolás alatt a haverokkal lógás, bulizás, ivászat és kockulást értette. Mivel a haverjaim se hozták magukkal sose a barátnőjüket, ezért én se vittem az enyémet ezekre a fiús estékre. Itt a nyár, ezért minden héten találkoztam velük 1-2x. A főprobléma, inkább a kockulás volt, mert amiatt nem akartam találkozni, vagy mondtam le egy megbeszélt programot. Utólag már nagyon sajnálom és bármit megtennék, hogy visszaszerezzem. Tényleg elmondta többször is, hogy ez így nem lesz jó, de valahogy nem gondoltam hogy szakítana, mert nagyon szeretett.:( Mindig bújt, kedveskedett, árasztotta a szeretetet. Én sajnos nem ez a fajta ember vagyok, talán emiatt annyira nem is igényeltem a találkozókat, viszont az nagyon jól esett, amikor szeretettel halmazott el. Számomra ő volt a tökéletes, persze volt hogy hisztizett ezen-azon de nem sűrűn, pár havonta 1x. Nekem így teljesen megfelelt a kapcsolat, nem számítottam a szakításra se. Mióta szakított, azóta próbálom visszaszerezni, írok neki a közösségi oldalon is, de még csak meg se nézi. Nagyon fáj ez az egész, ma meg hogy meglettám az új barátját, teljesen kikészültem.

Kérlek segítsetek, hogy tudnám visszaszerezni? Az is csoda volt, hogy összejött velem, mert ő egy nagyon gyönyörű lány (még a lány ismerőseim is mondták, meg azt is hogy a két kezem összetehetem miatta), de mégse becsültem meg amikor itt volt. Nagyon bánom, adjatok tanácsokat légyszíves!


2019. aug. 22. 14:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén? Sehogy. Ugyan miért menne vissza hozzád ha saját bevallásod szerint is hanyagoltad még annak ellenére is, hogy többször jelezte feléd a problémát. Ezt elkrtad, de majd lesz más, akkor majd legyél okosabb.
2019. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De nekem nem kell más, amúgysem lenne még egyszer egy ilyen barátnőm, ebben 100%-ig biztos vagyok. Eddig mindig csak a csúnyábbaknak jöttem be, akiknek a személyiségük sem volt olyan, amilyen nekem megfelelt volna. Ő amelett hogy szép, még intelligens is, akivel kb bármiről lehetett beszélni.:(
2019. aug. 22. 14:56
 3/20 A kérdező kommentje:
Az normális, hogy 3 hét után új pasija van?
2019. aug. 22. 15:00
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis h lett pasija 3 het utan. Gondold el meddig vagyott rad, a parjara h ott legyel mellette. Te meg honapokig le se szartad, mindig mas volt az elso. Egy nő ilyenkor szép csendben elkezd kiszeretni belőled es akkor szakít amikor mar teljesen túl van rajtad. Nem meglepő hogy beesett egy pasi aki valószínűleg a tenyeren hordozza. Neki ezek utan esze ágában se lesz visszamenni hozzád, aki le se szartad. Sztem engedd el, ez a hajó elment ez 100%. Tanulj belőle, hogy ilyet többet ne csinálj.
2019. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már elcseszted, most már akármit csinálsz, nem fog újra beléd szeretni. Annyit tehetsz, hogy majd a következő kapcsolatodban, ha lesz (bár igazából neked ezzel a hozzáállással minek?), nem követed el ugyanezt a hibát. Őt engedd el, már mással boldog, remélhetőleg olyan emberrel, aki nem sajnálja tőle az idejét és a figyelmét.
2019. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú vagyok, hogy ezt írjátok. Azt reméltem valakinek lesz valami ötlete, vagy valami bíztatót hallok.
2019. aug. 22. 15:12
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon pontosan leírtad ostobaságod történetét.

Az se nagyon zavart, hogy szakított, csak az hogy talált mást, aki megbecsüli.

2019. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%

Amig vattacukorkent dul a love nincs esely.

Max ha jönnek majd a gondok, siras rivas, pofara eses stb, olyankor sokan huznak vissza az exhez. Ritka az, akinek van tartäsa hogy nem néz hátra barmi történjék


Jelenleg ugy néz ki még csak talonban sem tart "vészesetre".abszolut levàlt.


Itt csak idö kerdese hogy mi lesz. Lehet hamarabb lesz uj pàrod mire ö vissza kezdene kacsintgatni

2019. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Hát... egy ilyen kapcsolatba nem fog visszakacsingatni.
2019. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%

Hát annyit tehetsz, hogy éled tovább az életed; teszel róla, hogy boldog, élményekben dús napjaid legyenek. Emellett időnként tartsad a kapcsolatot a nővel. Amennyiben szakít a jelenlegijével, felvetheted, hogy találkozzatok újra.

Ez annyiból jó, hogy látja milyen jó neked és ez enyhe irigységet fog kiváltani benne, ami növeli az esélyt, hogy újra megpróbálja veled.

Viszont, ha ez nem történik meg, akkor is jó napjaid lesznek, amik más nőket bevonzhatnak. Lehet pár hét múlva találsz egy hozzád jobban illőt.

2019. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!