Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Hogyan tudnám visszasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan tudnám visszaszerezni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt már csomó ilyen kérdés, de ez más.

A lényeg annyi, hogy tegnap szakítottunk, nagyon békésen.

Ő szakított velem, mert azt mondta, hogy nem érzi már jól magát ebben a kapcsolatban.

Viszont a mai nap kaptam tőle egy üzenetet, hogy: nagyon szeretne velem találkozni, és el szeretne mondani valamit.

Az üzenetre nem válaszoltam, és a további 5 telefonhívását sem vettem fel.

Azt szeretném, hogy hiányozzak neki egy kicsit, és ez idő alatt a saját életemet is újraszeretném tervezni.

Ha nem venném fel vele a kapcsolatot 1 hétig, szerintetek mit váltana ki belőle?

Esetleg más taktikát tudtok ajánlani?

Női kommenteket szeretnék, hogy lássak a lányok szemével is, de srácok tapasztalatait is nyugodtan meghallgatom.



2019. márc. 10. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez iszonyatosan gyerekes gondolkodás. Őszinteség. Ez a taktika a felnőtt embereknél. Én egy hét alatt már összefeküdnék min. 3-4 pasival. Futni meg nem fogok egy férfi után sem, hívd fel, találkozzatok és ennyi.
2019. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiába keres!

Beszélj vele.

2019. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
#1 Mondjuk ez engem inkább arra késztetne, hogy ne hívjalak fel.
2019. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban aggódnék, hogy mi van, ha valami történt veled. Amikor ez kiderül, hogy nem igaz, akkor rosszul esne, hogy még annyit se bírtál írni, hogy úgy érzed, hogy mostanában nem szeretnél velem beszélni, hagyjuk kicsit leülepedni a dolgot...

Szóval megpróbálnám túltenni magam ezen és garantáltan nem fogadnálak vissza egy ilyen húzás után, nem kutya vagyok, hogy pitizzek egy olyan embernek, aki le se tojik, csak ha őfelsége úgy dönt, hogy megtisztel ezzel.

2019. márc. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Lehet azt akarja pont mondani, hogy a szakítás pontos oka, hogy összefeküdt 4-5 emberrel. Nem. Veled együtt 5-6.

32/f

2019. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rockarc ***** válasza:
100%

Komoly kapcsolat lesz ez, ha taktikai repertoart kell boviteni hozza. A jovoben is allandoan taktikazni kell majd, ha valaki besertodik. Javaslom kozos celnak a terepasztal beszerzeset. Arra kell figyelni, hogy amikor a kaotanakat megveszitek, akkor tieid magasabbak legyenek a lanyenal, ez is a taktika resze.


Szerintem most jatszottad el az utolso eselyed a lanynal, ha egyaltalan akart meg valamit.


42F

2019. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akart igazából szakítani. Inkább csak rád akart ijeszteni, mert valamilyen kérèsét, vágyát nagyon hosszú ideje nem veszed figyelembe. Ha valaki tényleg szakítani akar, nem hívogat már másnap. Szóval a lány most azt szeretné, hogy Te veszettül pedálozz. Roppant rossz taktika egyébként, az égvilágon semmit nem fog vele elérni. Te azt éred el ezzel a taktikával, hogy megerősítve érzi a feltételezését, miszerint magasról tojsz rá, nem érdekel már téged. Egy kicsit szenved, ha nincs önbecsülése, még párszor fel fog hívni, aztán tovább lép. Ha tényleg össze akarsz vele jönni újra, akkor menj el hozzá személyesen, és mondd meg, mit akarsz.
2019. márc. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!