Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet újrakezdeni? Férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet újrakezdeni? Férfiak szemszögéből szeretném látni, mert nem értem a viselkedését.

Figyelt kérdés
9évig voltunk együtt,van egy közös gyerekünk,egy nagy halálos tragédia miatt,teljesen kifordultam önmagamból,rossz döntést hoztam és szakítottam vele.Összejöttem az egyik barátommal ennek 2 éve.Külföldön dolgozik,a 2 év alatt is mindig jött haza hozzánk, es kb 1 év után megbeszéltül h szakitok a másikkal és kiköltözünk hozzá,de időt kértem.Azt mondta megvár kitart mellettem.Rengeteg orvosi kezelésen vagyok túl,a lényeg júliusban megléptem amit megbeszéltünk,és azóta nagyon fura lett minden.Még előtte 2 héttel is becézett, megkérdezte hogy vagyok, érdekelte mi van velem, de mióta elmondtam,hogy elhagytam a "rossz dömtésem" elindultunk lefele a lejtőn.Nem érdekli annyira mi van velem a gyerekkel,alig válaszol szinte csak a kötelezőket és bár ami nekem nagyon fura irja.és mondja hogy szeretlek mégsem ezt érzem.Azt tudom,hogy "bűntet".Meg is érdemlem, nagyot hibátam és megbántam, de ezt tudja, és elmondta megbocsájt, szeret.De miért nem viselkedik akkor úgy?Nagyon kevés a kontakt ahhoz képest,hogy elmondása szerint erre várt.Az érdeklődés hiánya meg ledöbbent, eddig ezerrel akarta minen nap.Hogyan kellene viselkedjek?Egyáltalán nem értem mit tegyek?Személyesen is megbeszéltük,hogy újra egy pár vagyunk, de reggel ir egy üzenetet aztán munka végén és aztán jön a jó éjt.Ez eddig nem igy volt.Gondoltam másik lányra, de igazából semmi oka nem lenne eltitkolni, hiszen én sem voltam szent.Nagyon szeretem és bárcsak vissza tudnám.forditani az időt,most értem a gyógyulásom azon szakaszába is,hogy stabilizálodott minden,ott vagyunk ahova kerülni akartunk de ő csak eltol magától. Köszönöm előre is a válaszokat, tisztában vagyok azzal hogy hatalmas a felelősségem a dologban, az így jártál beszivtad jellegű válaszok nem igazán építő jellegűek, azaz ide már én is eljutottam.

2019. aug. 24. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Így jártál, beszívtad.
2019. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék a helyében! A tüske örökre benne fog maradni. Sajnos ebből nem lesz már semmi, eltoltad rendesen. Ha idővel megemészti akkor lesz neki egy tiszta lapja feléd, ha nem, tovább kell állnod.
2019. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Ennek már semmi értelme kérdező. Az árulást nem szokták elfelejteni.

33/f

2019. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%

"egy nagy halálos tragédia miatt,teljesen kifordultam önmagamból,rossz döntést hoztam és szakítottam vele. Összejöttem az egyik barátommal"


Ez csak kifogás. Olyan, mintha azt mondanád, véletlenül szaladgáltál tátott szájjal a phaszerdőben. Gondolom a hapsid kidobott, most meg jól jönne a gyerek apja, csak hogy legyen valakid.


De szerintem így jártál és beszívtad.

2019. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem dobott ki a pasim, én szakítottam vele.Bárcsak kifogás lenne, akkor még ma is élne az akivel történt :( Nem mögé akarok bújni az egésznek,de hozzátartozik a történethez.

Mindenkinek értem a reakcióját, viszont az ő részéről miért nem zárja le?Miért irja h akar és szeret?Teljesen egyértelmű lenne nekem is hogy ezt elrontottam,tovább halad... A gyereket eddig is láthatta, jött megoldottunk mindent egyaltalan nem volt rossz viszonyunk igy ezt is kizártam hogy csak ezért lenne.A furcsaságok most kezdődtek.egyszerűen nincs oka arra h azt mondja szeret, ujra együtt vagyunk és ezek mellett másképp viselkedjen.

2019. aug. 24. 15:23
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán most, hogy egyértelművé vált számára, részedről nincs akadálya a folytatásnak, rájött, hogy neki nem megy ilyen simán, tele van tüskével, amikkel nem tud mit kezdeni.
2019. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy megbocsájt, az csak egy dolog.. De ilyet azért senki nem felejt el.. Engem is ért párkapcsolatban olyan dolog amit a mai napig nem tudtam elfelejteni.. Ugyan azt mondtam , hogy megbocsájtottam, de mindig ott volt a szememben a tüske, hogy "hogyan lehet valakivel ezt megtenni, akit szeretsz?" Én is vittem tovább a kapcsolatot, de már nem láttam értelmét annak, hogy kitegyem a lelkem, hogy próbáljak kedveskedni neki, hogy próbáljak minden fontos dolognál ott lenni mellette, legyen az negatív vagy pozitív. Nem láttam értelmét a fáradozásnak, amit amúgy meg sem próbáltam leplezni, ugyan úgy észrevette ő is mint te. De nem mondtam semmit. Elég cefetül voltam közben én is, nem tudtam, hogy mit kezdjek magammal, a helyzettel és vele. Végül meglepő módon vége lett.. Próbálkozott egy ideig, de képtelen voltam ezt folytatni.


Hasonló helyzet és itt van az én személyes tapasztalatom evvel kapcsolatban. Nem bántam meg, hogy külön utakra mentünk.

2019. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"Megbántam, de ezt tudja" - ez azt jelenti, hogy rendesen bocsánatot kértél és megbeszéltétek, hogy megpróbáljátok tiszta lappal újrakezdeni? Egyébként bárhogy is, ezt is vele kell megbeszélned, hogy igazán akarja-e még, hogy visszagyere, vagy hiába az elhatározás, az érzelmei megváltoztak, mert más embernek lát, vagy mondjuk hiába hiányzol, ha jobban fél attól, hogy ez megismétlődik. Ha neked idő kellett, lehet, hogy neki is vagy lehet, hogy ahogy anno te, most ő nem tudja, mit akar.
2019. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A fura az ,igaz ez nagyon friss,hogy július középén szakitottam a másikkal egészen odáig amig ezt nem irtam meg neki,érdekelte mi van velem és támogatott mindenben.Szinte 2.naptól pedig egészen mas lett.Értem a tüskét, a kapcsoltunkból nekem is van,ezt is megbeszéltük ő sem fedhetetlen,de miért lett más minden, amikor erre várt egy hónappal ezelőtt is,hosszú időn át.Nem tűnik olyannak mintha vissza akarná adni?De akkor minek ez az egész? Akkor mondhatná h ez benne elmúlt és tovább lép, de mindig ir keres amolyan "szinten" tartás miatt?Persze mindenképp tisztázzuk,ezek szerint mégegyszer kell sokkal mélyebben.
2019. aug. 24. 16:03
 10/15 A kérdező kommentje:

Aki vitte tovább a kapcsolatot,

Miért érezted úgy hogy már nem érdekel hogy fáradozz?Elmúlt az érzés?Minden este úgy köszön el h szeretlek, én olyan embernek ismertem meg az évek alatt hogy ezt csak úvy nem mondja.Van ellen példa is hiszen van hogy nem azt a választ reakciót kapom egy egy kérdésemre amit várok,és nem olyat válaszol h pl ne bántson meg.Te hogy léptél tovább?Egyszercsak úgy érezted?

2019. aug. 24. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!