Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi-nő barátság a házastársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi-nő barátság a házastársak szemszögéből. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Feleségemmel tizenéve vagyunk házasok. Jó házasság, egyikőnk szerint sincs gond vele. Kb. 5-6 évvel ezelőtt egy versenyen megismerkedett egy férfival, akivel első pillanattól kezdve nagyon jó barátok lettek. A férfi is nős, állítólag jó a házasságuk. Ez a barátság azóta is tart. Közös sport, közös érdeklődési kör, tök egyforma, különleges humor stb. Még külsőre is hasonlítanak. Eleinte nehéz volt elfogadnom ezt a hirtelen jött, szoros barátságot, de látom, hogy mi miatt ilyen jó a kapcsolat. Olyanok, mintha testvérek lennének. Látszólag a srác felesége sem problémázott. Viszont pár hónapja egyszer négyesben vacsiztunk. A barátok befejezték egymás mondatait és kiderült, hogy külön nyelvet beszélnek, amit mi nem értünk. Én ezt eddig is tudtam, de a srác felesége elborult és az este után választás elé állította, hogy vagy ő, vagy a barátság. Azóta csak ritkán beszélnek a feleségemmel, de mindkettőjüket megviseli az "eltiltás".

Mit tehetnék? Hívjam el a nőt egy kávéra, hogy beszéljek vele, vagy ne avatkozzak bele? Én már nem vagyok féltékeny és sajnálom ezt a barátságot, ami látszólag jót tett a feleségemnek és hiányzik neki. Mit gondoltok? Hogy lehet kezelni egy ilyen helyzetet?



2019. máj. 30. 10:15
1 2
 1/15 lilla64 ***** válasza:
92%
Én nem avatkoznék bele,még a párom kedvéért se.Rendezzék el maguk.
2019. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem dugják a feleséged :D
2019. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
A nő jól érezte.E mögött a nagy barátság mögött,erős vonzódás van,ami nincs kimondva.Téged be tudott etetni a feleséged,de az a másik nő jól látta,és jól is tette amit csinált.Ha ez nem történik meg,borult volna mindkét házasság.Bár szerintem a tiétek lehet erre a sorsra jut,mivel kvázi szenved a feleséged egy pasi hiányától,amit te barátságnak nevezel,és még sajnálod őket.
2019. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%

Én nőkent mondom hogy emögött sokkal több van mint barátság és el se tudom kepzelni hogy vkivel ilyen szintű barátságom legyen egy nagyon jó házasságban!!

Voltam rossz házasságban ahol nem működött a kommunikáció, na ott megbeszeltem más ffival akár a kapcsolatomat, problémákat (telefonon vagy emailben), de éttermezni és kávézni csak úgy nem jartam el akkor se.

Sokkal több van abban a kapcsolatban amit a másik nő észrevett! Afféle "lelki társak" lehetnek ha annyira egyformák még külsőre is...de engem ez nagyon zavarna és nem tudnék így élni hogy a házastársamnak ilyen társa van.

2019. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Én is a feleséggel értek egyet, lehetnek barátok (bár én nem hiszek a férfi-női barátságban, legfeljebb egy távolságtartó haveri szintig), de amikor már közelebb vannak egymáshoz lelkileg mint a saját házastársukkal, akkor azért ott már gondok vannak. Ha nem is feltétlenül dugnak, de azért ez biztos, hogy több mint egyszerű barátság, én se örülnék neki ha a férjemet így látnám egy másik nővel.
2019. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Én a feleséged helyzetében vagyok, van egy ilyen jó barátom. Szoros a kapcsolatunk, férjem elfogadta. De aláírom, az ilyesmi ritka. Szerintem hagyd hogy egymás közt rendezzék le.
2019. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

A testvéremnek is van ilyen barátsága. Teljesen egy hullámhosszon vannak, "lelki társak" ők is. A pasi nős.

Imádja a feleségét, nem kételkedek benne, hogy hűséges..de ő is megmondta, ha nem lenne házas, valószínű hogy ebből a barátságból több lenne.

Az ő felesége se nézte jól ezt a barátságot, már kevesebbet beszélnek.


Szerintem jobb, hogy el vannak tiltva.

Lehet egy idő után már nem csak barátok lettek volna. Ahogy leírtad, nagyon jó párost alkotnak. Jobban elvannak ők ketten, mint veletek.

2019. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Dugd meg a feleségét.
2019. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem örülj neki, hogy nem neked kellett ezt kimondani. Így arcvesztés nélkül véget vethetsz köztük bárminek, ami van.


Mondom ezt úgy, hogy házas emberként nekem is vannak közeli férfi barátaim, és nincs közöttünk semmi - nem is lesz -, de mi nem tűnünk lelki társaknak, nem beszélünk külön nyelvet.

2019. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
A feleségnek igaza van. Ez több, mint barátság. Egyáltalán mennyi időt töltöttek együtt, hogy közös nyelvük van?
2019. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!